Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:40 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
23 Janar 2018 - 10:24
Aktualitet
Durim Bami krkon heqjen e arrestit shtpiak,avokati:Gjykatat ping-pong
Durim Bami krkon heqjen e arrestit shtpiak,avokati:Gjykatat ping-pong
Share
23 Janar 2018 - 10:34
Aktualitet
Berat, tre persona ndalohen nga policia, dyshohen për disa vjedhje
Berat, tre persona ndalohen nga policia, dyshohen për disa vjedhje
Share
23 Janar 2018 - 10:19
Aktualitet
Me tumor n kok,avokati i Mirit krkes Gjykats Lart:T lirohet
Me tumor n kok,avokati i Mirit krkes Gjykats Lart:T lirohet
23 Janar 2018 - 10:19
Aktualitet
Greqi, arrestohet një shqiptar dhe dy grek, trafikonin lëndë narkotike
Greqi, arrestohet një shqiptar dhe dy grek, trafikonin lëndë narkotike
Share
23 Janar 2018 - 10:09
Aktualitet
Me lule e fotot e Ariels n duar studenttmarshim homazh/VD
Me lule e fotot e Ariels n duar studenttmarshim homazh/VD
Share
23 Janar 2018 - 09:57
Aktualitet
Elbasan, arrestohet në flagrancë 39 vjeçari, përplas makinën dhe ikën
Elbasan, arrestohet në flagrancë 39 vjeçari, përplas makinën dhe ikën
Share
23 Janar 2018 - 09:49
Aktualitet
Protesta për inceneratorët,4 të arrestuar,policia:E paligjshme
Protesta për inceneratorët,4 të arrestuar,policia:E paligjshme
Share
23 Janar 2018 - 09:29
Aktualitet
Marshim i heshtur prArieln,sot studentt e 'Drejtsis' n rrug
Marshim i heshtur prArieln,sot studentt e 'Drejtsis' n rrug
23 Janar 2018 - 09:13
Aktualitet
Elbasan, furgoni përplas 14 vjeçaren, jashtë rrezikut për jetën 
Elbasan, furgoni përplas 14 vjeçaren, jashtë rrezikut për jetën 
Share
23 Janar 2018 - 09:01
Aktualitet
Punime në rrjet nga ekspertë të huaj,disa zona të Tiranës pa drita
Punime në rrjet nga ekspertë të huaj,disa zona të Tiranës pa drita
Share
23 Janar 2018 - 08:54
Aktualitet
Greqi, shqiptari i jep fund jetës, ja çfarë i gjeti policia në çantë
Greqi, shqiptari i jep fund jetës, ja çfarë i gjeti policia në çantë
23 Janar 2018 - 08:36
Aktualitet
Shprthim eksplozivi n Lushnje, tritol para shtpis s t riut/VD
Shprthim eksplozivi n Lushnje, tritol para shtpis s t riut/VD
Share
23 Janar 2018 - 08:16
Aktualitet
Kauza e “Vjoss pa diga” krijon nj aleanc t fort
Kauza e “Vjoss pa diga” krijon nj aleanc t fort
23 Janar 2018 - 08:02
Aktualitet
Të drejtat e fëmijëve, Kuvendi bashkëpunon me UNICEF
Të drejtat e fëmijëve, Kuvendi bashkëpunon me UNICEF
Share
22 Janar 2018 - 22:37
Aktualitet
Vrasja e Ariela Murataj, deputetja e fierit: U prefsh në paqe, Engjëll!
Vrasja e Ariela Murataj, deputetja e fierit: U prefsh në paqe, Engjëll!
22 Janar 2018 - 22:28
Aktualitet
Ligji për Importin e Mbetjeve  Rama: Ja kur do e rikthejmë
Ligji për Importin e Mbetjeve  Rama: Ja kur do e rikthejmë
22 Janar 2018 - 22:19
Aktualitet
Varrezat greke,Historianipublikon dokumentin e rrall:Hera e dyt
Varrezat greke,Historianipublikon dokumentin e rrall:Hera e dyt
22 Janar 2018 - 21:58
Aktualitet
“Ma vrau para syve”,dshmia emotrs s Ariels n polici
“Ma vrau para syve”,dshmia emotrs s Ariels n polici
Share
22 Janar 2018 - 21:02
Aktualitet
Riatdhesohen vullnetarisht 130 shqiptar azilkrkues n Franc
Riatdhesohen vullnetarisht 130 shqiptar azilkrkues n Franc
22 Janar 2018 - 20:00
Aktualitet
Vrasja e Arielas,rrjeti monitorimit të dhunës:Masa urgjente ndaj krimit
Vrasja e Arielas,rrjeti monitorimit të dhunës:Masa urgjente ndaj krimit
22 Janar 2018 - 19:54
Aktualitet
A është autentike medalja e ushtarit grek? Ndryshimi me të italianëve  
A është autentike medalja e ushtarit grek? Ndryshimi me të italianëve  
22 Janar 2018 - 19:01
Aktualitet
Rama mesazh Bashs: S'ka paktpr mbylljen e dosjeve
Rama mesazh Bashs: S'ka paktpr mbylljen e dosjeve
22 Janar 2018 - 18:06
Aktualitet
Vrasja e gruas nga Fieri, KLD: Gjyqtari gaboi, t procedohet
Vrasja e gruas nga Fieri, KLD: Gjyqtari gaboi, t procedohet
22 Janar 2018 - 17:08
Aktualitet
Trhoqi para me ek t falsifikuar n Elbasan, arrestohet italiani
Trhoqi para me ek t falsifikuar n Elbasan, arrestohet italiani
Share
22 Janar 2018 - 16:44
Aktualitet
FOTO/Veliaj surprizon kolegët e tij politikanë, në Kuvend me biçikletë 
FOTO/Veliaj surprizon kolegët e tij politikanë, në Kuvend me biçikletë 
22 Janar 2018 - 16:38
Aktualitet
Tepelen,zbuloheneshtrat e dy ushtarvet par grek/FOTO
Tepelen,zbuloheneshtrat e dy ushtarvet par grek/FOTO
22 Janar 2018 - 16:27
Aktualitet
Shtyhet mbledhja n Komisionin e Mediasshkak mungesa e ministres
Shtyhet mbledhja n Komisionin e Mediasshkak mungesa e ministres
Share
22 Janar 2018 - 15:26
Aktualitet
Itali, taksisti shqiptar përdhunon 2 vajza të dehura në Milano
Itali, taksisti shqiptar përdhunon 2 vajza të dehura në Milano
Share
22 Janar 2018 - 15:12
Aktualitet
Nafttari: Jemi pa buk! Rama: Mos bj si Flamur Noka ktu/VD
Nafttari: Jemi pa buk! Rama: Mos bj si Flamur Noka ktu/VD
22 Janar 2018 - 14:23
Aktualitet
Varrezat greke n Shqipri Athina: Marrveshja po zbatohet
Varrezat greke n Shqipri Athina: Marrveshja po zbatohet
1   2   3   4
Intervista
Rama mesazh Bashs: S'ka paktpr mbylljen e dosjeve
Albano n Repolitix: Presioni i Sigurimit n koncertin e 1989-s
Shqiptarja n Fast&Furious: Me pagn e1 muajijetova pr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16
Aktualitet