Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
18 Gusht 2017 - 09:39
Aktualitet
Sarand,sherr me thika,2 t plagosur nj rnd, niset drejt Janins
Sarand,sherr me thika,2 t plagosur nj rnd, niset drejt Janins
18 Gusht 2017 - 09:36
Aktualitet
Librazhd, i dehur i vendosi zjarrin pyllit, n hetim i moshuari n Xhyr
Librazhd, i dehur i vendosi zjarrin pyllit, n hetim i moshuari n Xhyr
18 Gusht 2017 - 09:19
Aktualitet
Qaf-Than, kapen turku me ukrainasen me 9 tableta ekstazi
Qaf-Than, kapen turku me ukrainasen me 9 tableta ekstazi
Share
18 Gusht 2017 - 09:13
Aktualitet
Lushnje, sekuestrohen 22 doza kokain, kapet shprndarsi / FOTO
Lushnje, sekuestrohen 22 doza kokain, kapet shprndarsi / FOTO
Share
18 Gusht 2017 - 09:05
Aktualitet
Pukë, sherr mes kushërinjve një i plagosur me thikë
Pukë, sherr mes kushërinjve një i plagosur me thikë
Share
18 Gusht 2017 - 09:06
Aktualitet
Burrel, u fut në parakalim të gabuar, shkakton aksident me 4 të plagosur
Burrel, u fut në parakalim të gabuar, shkakton aksident me 4 të plagosur
Share
18 Gusht 2017 - 07:08
Aktualitet
Ekskluzive/ Gjyqtari me terren sportiv, lokal dhe 450 mij USD
Ekskluzive/ Gjyqtari me terren sportiv, lokal dhe 450 mij USD
18 Gusht 2017 - 00:15
Aktualitet
​Durrs, Zjarr n Kodr Gjergj t Manzs, digjen ullinj dhe shkurre
​Durrs, Zjarr n Kodr Gjergj t Manzs, digjen ullinj dhe shkurre
Share
17 Gusht 2017 - 22:14
Aktualitet
Mat, prplasen dy makina, 4 persona t plagosur
Mat, prplasen dy makina, 4 persona t plagosur
Share
17 Gusht 2017 - 21:17
Aktualitet
​Ksamil, ju prish pedaloni n mes t detit, shptohen 4 personat
​Ksamil, ju prish pedaloni n mes t detit, shptohen 4 personat
Share
17 Gusht 2017 - 20:26
Aktualitet
Lushnje, zjarr n Institutin Bujqsor, dyshohet i qllimshm
Lushnje, zjarr n Institutin Bujqsor, dyshohet i qllimshm
17 Gusht 2017 - 20:22
Aktualitet
​Nis digjitalizimi n Berat ja ku mund ta gjeni Report Tv
​Nis digjitalizimi n Berat ja ku mund ta gjeni Report Tv
17 Gusht 2017 - 20:06
Aktualitet
Vodafone certifikohet nga Ookla si operatori me rrjetin më të shpejtë 
Vodafone certifikohet nga Ookla si operatori me rrjetin më të shpejtë 
Share
17 Gusht 2017 - 19:52
Aktualitet
Kabinat elektrike të hapura në rrugë rrezikojnë jetën e qytetarëve
Kabinat elektrike të hapura në rrugë rrezikojnë jetën e qytetarëve
17 Gusht 2017 - 19:46
Aktualitet
Mat, plagosen dy minatorë, njëri rëndë, dërgohet në Tiranë
Mat, plagosen dy minatorë, njëri rëndë, dërgohet në Tiranë
Share
17 Gusht 2017 - 18:40
Aktualitet
Tiran, bie n kontakt me energjin elektrike, vdes 35-vjeari n Bathore
Tiran, bie n kontakt me energjin elektrike, vdes 35-vjeari n Bathore
17 Gusht 2017 - 18:05
Aktualitet
Tragjedi n Shkodr, futen pr t’u lar, mbyten dy fmij
Tragjedi n Shkodr, futen pr t’u lar, mbyten dy fmij
17 Gusht 2017 - 17:55
Aktualitet
Prefekti i Dibrës: Policia në Bulqizë dhe Mat s’ka gjetur autorët e zjarreve
Prefekti i Dibrës: Policia në Bulqizë dhe Mat s’ka gjetur autorët e zjarreve
Share
17 Gusht 2017 - 17:38
Aktualitet
Emrimi i bordit nga Karabina prplasje mes Kules dhe Konit
Emrimi i bordit nga Karabina prplasje mes Kules dhe Konit
17 Gusht 2017 - 15:14
Aktualitet
Kamz,largohen nga banesa dy adoleshente,nna alarmon policin
Kamz,largohen nga banesa dy adoleshente,nna alarmon policin
17 Gusht 2017 - 15:14
Aktualitet
Krimi ekonomik bastis policin private n Paskuqan
Krimi ekonomik bastis policin private n Paskuqan
17 Gusht 2017 - 15:03
Aktualitet
Kamz,faturonte banorin pr ujin, kallzohet punonjsi i UKK
Kamz,faturonte banorin pr ujin, kallzohet punonjsi i UKK
17 Gusht 2017 - 14:06
Aktualitet
Aksidenti në Golem, lirohet drejtuesi fugonit, ekspertiza: Faji i viktimës
Aksidenti në Golem, lirohet drejtuesi fugonit, ekspertiza: Faji i viktimës
17 Gusht 2017 - 13:42
Aktualitet
Kuks, krkohej nga Turqia arrestohet n Morin kosovari
Kuks, krkohej nga Turqia arrestohet n Morin kosovari
17 Gusht 2017 - 13:25
Aktualitet
Itali, arrestohen 5 shqiptar "specialist" n vjedhje banesash
Itali, arrestohen 5 shqiptar "specialist" n vjedhje banesash
17 Gusht 2017 - 13:15
Aktualitet
Lezhë, godasin me armë një person, prangosen dy vëllezër
Lezhë, godasin me armë një person, prangosen dy vëllezër
Share
17 Gusht 2017 - 12:49
Aktualitet
Kurbin, plagoset me armë zjarri një i moshuar në Fushë-Milot
Kurbin, plagoset me armë zjarri një i moshuar në Fushë-Milot
Share
17 Gusht 2017 - 12:42
Aktualitet
Vlorë, mashtroi me siguracionin e makinave, procedohet 38- vjeçarja
Vlorë, mashtroi me siguracionin e makinave, procedohet 38- vjeçarja
17 Gusht 2017 - 12:35
Aktualitet
14 vatra, digjet nj banes n Vaun e Dejs, rrezik n Finiq e Gjirokastr
14 vatra, digjet nj banes n Vaun e Dejs, rrezik n Finiq e Gjirokastr
Share
17 Gusht 2017 - 11:52
Aktualitet
Durrs, 3 polic t portit prfundojn n spital, dyshohet rrjedhje gazi
Durrs, 3 polic t portit prfundojn n spital, dyshohet rrjedhje gazi
Share
1   2   3   4
Intervista
Ekskluzive/ Fleckenstein rrzon raportin e teknikve t PD-s
Intervista/17 vjearja shqiptare hap shoqat bamirsie online
20 vjearja shtatzn:Ndihem grua e plotsuar nga jeta 100%
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 18/08/2017, Viti VII - NR.194
Aktualitet