Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
08 Maj 2016 - 09:39 | përditesuar në 09:43
Durrės, sekuestrohen 5.5 kg
heroinė, dy tė arrestuar/ Foto
Policia kufitare e Durrėsit ka goditur njė tjetėr rast tė trafikut ndėrkombėtar tė narkotikėve. Dy persona janė arrestuar ndėrsa janė sekuestruar 5.5 kg lėnė narkotike e llojit heroinė.

Sipas policisė mėsohet se nė pranga kanė rėnė 46-vjeēari Bledar Ēepani dhe 49 vjeēari Lorand Dhėmbi, tė dy banues nė Tiranė.

Nė njoftimin zyrtar tė policisė thuhet se tė arrestuarit u ndaluan dje nė pikėn e kontrolleve tė automjeteve nė Portin e Durrėsit, ku nė furgonin tip Benz me targa  AA 517 DD (pasagjerėsh), qė drejtohej nga Lorand Dhėmbi u gjetėn 5.5 kg heroinė.

droga durres
droga durres

droga durres

droga durres

Redaksia online
(u.s/shqiptarja.com)

 

1 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15