Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:59 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
27 Nentor 2016 - 07:22 | përditesuar në 14:06
Njė aksident i rėndė me pasojė vdekjen e njė tė riu ka ndodhur pak para mesnate nė aksin rrugor Uji i ftohtė-Skelė, tė qytetit tė Vlorės, ku njė makinė e tipit “BMW X6” ka dalė nga rruga dhe ka pėrfunduar nė kanalin anėsor tė hapur pėr ndėrtimin e “Lungomares”.
 
Nga aksidenti ka mbetur i vdekur 17-vjeēari, Kristo Panajoti, i cili ėshtė djali i njė biznesmeni tė njohur ndėrtimi nė Vlorė, ndėrsa i plagosur ka mbetur drejtuesi i mjetit, Petro Bego, 21-vjeē.
 
Mėsohet se i plagosuri dhe viktima janė kushėrinj tė parė.


 
Bego ka deklaruar nė polici se aksidenti ka ndodhur si pasojė e errėsirės dhe mungesės sė sinjalistikės.
 
Isha pak shpejt, nuk e pashe gropėn nė rrugė. Nuk kishte asnjė sinjalizues”, ka deklaruar 21-vjeēari teksa ėshtė marrė nė pyetje.
 
Ndėrkohė edhe familjarėt e viktimės kanė hedhur akuza mbi firmėn qė po kryen punimet, si shkaktare e aksidentit, pasi mungonte sinjalistika.

kristo panajoti
Viktima Kristo Panajoti

Shkaqet e aksidentit dyshohet tė kenė qenė shpejtėsia e madhe e mjetit dhe errėsira nė rrugė, nė njė segment ku kryhen ende pune pėr ndėrtimin e shėtitores. Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Alb Ngushellime familjes. Po kto kurvat e rruges vetem lek duan. Ne cdo rrug te shipris ku behen punime mungon. Sinjalistika vdekishin kto sipermarrsit o zot.
avatar
Anonim
Skelari Me vjen keq per viktimen por jo per shoferin.Nuk ka mundesi qe te te falet ty si vlonjat dhe si banues ne ate zone te hecesh me shpejtesi ne ate rruge ku po behen punime.Ose duhet te jeshe i cmendur ose i dehur.Aty kalojme perdite dhe jo me me shume se me marsh te pare maksimumi te dyte.
avatar
Anonim
Agron Aljijaj Se kuptoj si kamundesi qe nje adolishent me X6,,po ska probleme pse ishte adolishent, por njegjje dihet , se ky adolishent te arije deri atije, arsyeja e pare eshte shpejtesia e madhe ne nje pedonale, perdorimi i alkolit edhe i droges, , me vjene keq, se ishte i ri, por permua *fajtor* jane prinderit qe nuk e kuptojne ku i cojne femit e tyre me keto leshime abstrake
avatar
Anonim
Vlonjati MUNGONTE SINJALISTIKA KUR BEHEN PUNIME
avatar
Anonim
X6 Ca kerkon nje 21 vjecar me nje 17 vjecar me x6 ne 12 te nates???
avatar
Anonim
Anonim Lerjua eksperteve kete pune . ti mund te ngushellosh familjen e jo te kerkosh llogari se cfare kerkonin ata ne 12 te nates . Si cdo i ri i dites se sotme ata e shijonin jeten . Por cdo gje eshte e shkruajtur ngushellime familjes zoti i dhente fuqi
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16