Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
12 Gusht 2017 - 13:21 | përditesuar në 23:06
Vlorė, shembet masivi shkėmbor
zė poshtė njė  makinė/VIDEO
Hapet rruga pranė Ujit tė Ftohtė
Shembja e njė masivi shkėmbor nė rrugėn Radhimė- Orikum, nė afėrsi tė zonės tė njohur si "Kalaja", ka zėnė poshtė njė makinė.

Fatmirėsisht nė momentin qė shkėmbinjtė kanė rėnė  mbi makinė, nuk ka pasur persona brenda saj.

Rruga Radhim- Orikum u hap dhe u bė e kalueshme, pasi qėndroi e bllokuar pėrrreth 4 orė.

Qarkullimi i automjeteve do tė vazhdojė normalisht nė tė dyja kahet e aksit rrugor. 
Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Mos more E Gegeve o e Boēarajve por rendesi ka nuk jane kriminela siē ja fusin injorantet eshte toke me zote e ta gezojne.
avatar
Anonim
Mos more Mos flisni kotč familja Gega e ka tokč truall o injoranter se eshtč toke e tyre dem babadem Vlonjate.
avatar
Anonim
Heu bre Eshte e Boēareve me tapi o babaloqe
avatar
Anonim
Mos more Mos flisni kotč familja Gega e ka tokč truall o injoranter se eshtč toke e tyre dem babadem Vlonjate.
avatar
Anonim
Uje uje VERTETE e dhimbshme Cfare NDODH me urbanistiken ne VLOREN E RAMES .I BLETE SHTRENJTE P***T E RAMES? PO Te Metes qe kishin ere rinie? PO parfumoseni ended?? Tymosuni per 5 vjete Te tjera. Doni me ??Do filloje kryetari I bashkise Te shese. Mot fillon fushata? Beni durim. Ska Durim ne VLORE? Gjejeni ne KARIBURUN.
avatar
Anonim
titi po normale,te besh shtepi mbi shkemb keto gjera do ndodhin... po pse nuk ra bashke me shtepite e atyre plehrave qe kane ndertuar mbi shkemb. prandaj duhej ligji o plehra qe prishet gjith ato brezare te mbushura me portokalle e limona.. erdhen plehrat bene shtepi pa leje pa plan pa urbanistike.. degjove o Sali qeni te vrafte zoti qe i solle prishen natyren e cdo gje.... u shofshi ishalla
avatar
Anonim
askushi Jam lotesisht dakort me ju
avatar
Anonim
tan Barbaria ska fund kriminelet qe kane ndertuar dhe zaptuar paleje prone private dhe qe ky shtet ua ka legalizuar ato shtepi hotele resorante eshte po aq fajtor sa keta kriminel ne ate vend pra disa vitesh ra rruga pak me poshte nga nje ndrim i nje hteli 8 katesh i nje krimineli tjeter qe me von u ekzekutua nga kriminekl te tjere aty cdo here do kete aksidente dhe fatkeqesisht atomobilistet do ta pesojne keq shteti duhet te nderyj stop legalizimin dhe prishjne e ndertimev epalje ne zone e Jonufre
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Ekskluzive/ Fleckenstein rrėzon raportin e teknikėve tė PD-sė
Intervista/17 vjeēarja shqiptare hap shoqatė bamirėsie online
20 vjeēarja shtatzėnė:Ndihem grua e plotėsuar nga jeta 100%
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 18/08/2017, Viti VII - NR.194