Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:25 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
17 Shkurt 2018 - 01:45
Bota
Meksika goditet nga nj trmet i fuqishm me magnitud 7.5 ball
Meksika goditet nga nj trmet i fuqishm me magnitud 7.5 ball
Share
17 Shkurt 2018 - 01:03
Bota
Finlanda ju dhuron qytetarëve 560 euro në muaj për uljen e papunësisë
Finlanda ju dhuron qytetarëve 560 euro në muaj për uljen e papunësisë
17 Shkurt 2018 - 00:32
Bota
Paditen 13 shtetas rusë për ndikim në zgjedhjet amerikane 
Paditen 13 shtetas rusë për ndikim në zgjedhjet amerikane 
Share
16 Shkurt 2018 - 13:52
Bota
Irlanda dhe Britania kërkojnë të rivendonin bisedimet mes tyre
Irlanda dhe Britania kërkojnë të rivendonin bisedimet mes tyre
Share
16 Shkurt 2018 - 13:18
Bota
Rusi,hakerët marrin 6 mln $ nga sistemi i pagesave ndërkombëtare
Rusi,hakerët marrin 6 mln $ nga sistemi i pagesave ndërkombëtare
16 Shkurt 2018 - 13:12
Bota
'Dega e Ullirit' makth për terroristët mbi 1500 të neutralizuar në Afrin
'Dega e Ullirit' makth për terroristët mbi 1500 të neutralizuar në Afrin
Share
16 Shkurt 2018 - 10:17
Bota
Biseda e fshehtë/'Zaevi duhej vrarë  më 27 prill, ja pse dështoi vrasësi'
Biseda e fshehtë/'Zaevi duhej vrarë  më 27 prill, ja pse dështoi vrasësi'
Share
16 Shkurt 2018 - 09:42
Bota
Viti i Ri mbrrin sot n Kin Fest e madhe aziatike!
Viti i Ri mbrrin sot n Kin Fest e madhe aziatike!
Share
16 Shkurt 2018 - 09:23
Bota
Takohen dy gratë më të pushtetshme, bisedime për 'Brexit'
Takohen dy gratë më të pushtetshme, bisedime për 'Brexit'
Share
16 Shkurt 2018 - 05:38
Bota
Stoltenberg: Tuqia dhe Greqia duhet të evitojnë tensionet
Stoltenberg: Tuqia dhe Greqia duhet të evitojnë tensionet
Share
16 Shkurt 2018 - 03:41
Bota
Bildt: Kosova dhe Kroacia mund të ngadalësojnë procesin e Serbisë
Bildt: Kosova dhe Kroacia mund të ngadalësojnë procesin e Serbisë
Share
16 Shkurt 2018 - 02:48
Bota
Be kërkon rifillimin e proçesit politik në Siri nën drejtimin e OKB
Be kërkon rifillimin e proçesit politik në Siri nën drejtimin e OKB
Share
16 Shkurt 2018 - 02:32
Bota
Merkel: vizita e kryeministrit turk, sinjal pozitiv pr t dy palt
Merkel: vizita e kryeministrit turk, sinjal pozitiv pr t dy palt
Share
16 Shkurt 2018 - 02:15
Bota
Senati amerikan voton kundër dy projektreformave për imigracionin
Senati amerikan voton kundër dy projektreformave për imigracionin
16 Shkurt 2018 - 01:41
Bota
Përfshirja e Moskës në sulmin kibernetik, Kremlini: deklarata të pabaza
Përfshirja e Moskës në sulmin kibernetik, Kremlini: deklarata të pabaza
Share
16 Shkurt 2018 - 00:39
Bota
Rio de Janeiro, stuhia vret 4 persona, mijëra shtëpi pa energji
Rio de Janeiro, stuhia vret 4 persona, mijëra shtëpi pa energji
Share
15 Shkurt 2018 - 23:59
Bota
FBI ishte e informuar më parë për vrasjen e 17 personave në Florida
FBI ishte e informuar më parë për vrasjen e 17 personave në Florida
15 Shkurt 2018 - 21:52
Bota
Nepal, njihuni me fshatin ku çdo njeri shet një veshkë
Nepal, njihuni me fshatin ku çdo njeri shet një veshkë
Share
15 Shkurt 2018 - 21:03
Bota
FOTO/Greqia n BE?Nuk duket dhe aq kur parlamenti mbushet me uj
FOTO/Greqia n BE?Nuk duket dhe aq kur parlamenti mbushet me uj
Share
15 Shkurt 2018 - 17:35
Bota
Ligji gjerman për kompanitë e mediave sociale nxit debate
Ligji gjerman për kompanitë e mediave sociale nxit debate
Share
15 Shkurt 2018 - 12:14
Bota
Putin ngushëllon Trumpin për sulmin vdekjeprurës në Florida  
Putin ngushëllon Trumpin për sulmin vdekjeprurës në Florida  
Share
15 Shkurt 2018 - 12:06
Bota
Masakra e Floridës, autori me arsenal armësh në Instagram
Masakra e Floridës, autori me arsenal armësh në Instagram
Share
15 Shkurt 2018 - 10:36
Bota
Korleone/ Familja Rina s’paguan taksat, masaepazakont e komuns
Korleone/ Familja Rina s’paguan taksat, masaepazakont e komuns
15 Shkurt 2018 - 09:39
Bota
Ankohej për dhimbje syri, e frikshme ajo që i gjejnë mjekët
Ankohej për dhimbje syri, e frikshme ajo që i gjejnë mjekët
Share
15 Shkurt 2018 - 06:21
Bota
Ja kush sht autori i krimit makabr i cili vrau 17 persona n SHBA
Ja kush sht autori i krimit makabr i cili vrau 17 persona n SHBA
15 Shkurt 2018 - 04:08
Bota
Delawie: Kosova dhe Serbia duhet të përmirësojnë marrëdhëniet
Delawie: Kosova dhe Serbia duhet të përmirësojnë marrëdhëniet
Share
15 Shkurt 2018 - 03:23
Bota
Juncker mbështet sistemin e kandidatëve “kryesues në listë”
Juncker mbështet sistemin e kandidatëve “kryesues në listë”
Share
14 Shkurt 2018 - 21:34
Bota
VD/SHBA,studenti hap zjarr n shkoll,17 viktima,50 t plagosur
VD/SHBA,studenti hap zjarr n shkoll,17 viktima,50 t plagosur
Share
15 Shkurt 2018 - 02:51
Bota
Pas ngjarjes s rnd n Florida, reagon presidenti Trump
Pas ngjarjes s rnd n Florida, reagon presidenti Trump
Share
15 Shkurt 2018 - 02:07
Bota
Zuma, presidenti i Afriks s Jugut jep dorheqjen pas presionit nga partia e tij
Zuma, presidenti i Afriks s Jugut jep dorheqjen pas presionit nga partia e tij
Share
1   2   3   4
Intervista
Maks Velo:Ja kurthiq mund t m onte n pushkatim
Studenti shqiptar n Holand, Leka: Prgjigjen e pranimit e mora n Skype
Milo: Heqja e ligjit t lufts nga Greqias'i kthen pronat amve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40
Bota