Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Drejt punes
23 Shkurt 2018 - 16:15
Style & Pune
Bota njerzore ka br art, ja cilat jan 50 mrekullit e antikitetit
Bota njerzore ka br art, ja cilat jan 50 mrekullit e antikitetit
Share
22 Shkurt 2018 - 09:18
Style & Pune
Komediani i BBC n “Rreze Dielli”:Erdha t zbuloj Shqiprin
Komediani i BBC n “Rreze Dielli”:Erdha t zbuloj Shqiprin
22 Shkurt 2018 - 10:31
Style & Pune
Si t shmangim gabimet n kuzhin q helmojn ushqimin
Si t shmangim gabimet n kuzhin q helmojn ushqimin
Share
21 Shkurt 2018 - 10:23
Style & Pune
Fakte q mund t mos i dini pr "qytetin e ers" Chikago-n
Fakte q mund t mos i dini pr "qytetin e ers" Chikago-n
20 Shkurt 2018 - 13:03
Style & Pune
Pylli vertikal më i lartë në botë, grataçel prej druri në Tokio
Pylli vertikal më i lartë në botë, grataçel prej druri në Tokio
Share
20 Shkurt 2018 - 12:28
Style & Pune
Bali, ishulli "magjik" ku të mësojnë të jesh i lumtur
Bali, ishulli "magjik" ku të mësojnë të jesh i lumtur
19 Shkurt 2018 - 14:33
Style & Pune
Super grataelat"shpojn" e qiellin e Nju Yorkut
Super grataelat"shpojn" e qiellin e Nju Yorkut
Share
10 Shkurt 2018 - 10:43
Style & Pune
Ja si dukeshin produket e famshme kur u shfaqën për herë të parë/FOTO
Ja si dukeshin produket e famshme kur u shfaqën për herë të parë/FOTO
Share
19 Shkurt 2018 - 10:41
Style & Pune
Përse rëndon koka pa kafen e mëngjesit?
Përse rëndon koka pa kafen e mëngjesit?
Share
09 Shkurt 2018 - 13:41
Style & Pune
Mundsi t reja punsimi n Tiran, zbarkon biznesi italian
Mundsi t reja punsimi n Tiran, zbarkon biznesi italian
08 Shkurt 2018 - 13:08
Style & Pune
Moza Hasa, 25 vite q kujdeset pr Tirann: Puna nuk sht turp
Moza Hasa, 25 vite q kujdeset pr Tirann: Puna nuk sht turp
04 Shkurt 2018 - 12:45
Style & Pune
Je student dhe krkon prvoj pune?Bashkia e Tirans el dyert
Je student dhe krkon prvoj pune?Bashkia e Tirans el dyert
Share
03 Shkurt 2018 - 15:03
Style & Pune
Artizania e pedonales: Burrat shfaqin interes pr punimet e dors
Artizania e pedonales: Burrat shfaqin interes pr punimet e dors
Share
01 Shkurt 2018 - 13:41
Style & Pune
Pushimet kt ver te Vala Mar? Familjart nisin programimin
Pushimet kt ver te Vala Mar? Familjart nisin programimin
29 Janar 2018 - 23:10
Style & Pune
Brenda ArcticBath, hotelit q do tlundroj mbi siprfaqen e ujit
Brenda ArcticBath, hotelit q do tlundroj mbi siprfaqen e ujit
Share
25 Janar 2018 - 18:01
Style & Pune
Historia/ Rrugt e Tirans frymzojn dy artist n pedonale
Historia/ Rrugt e Tirans frymzojn dy artist n pedonale
Share
25 Janar 2018 - 15:31
Style & Pune
Afrikë, Facebook ndryshon aplikacionin e komunikimit
Afrikë, Facebook ndryshon aplikacionin e komunikimit
Share
24 Janar 2018 - 10:25
Style & Pune
Las Vegas, roboti barist zvendson njeriun, arrint miksoj pijet
Las Vegas, roboti barist zvendson njeriun, arrint miksoj pijet
Share
22 Janar 2018 - 16:05
Style & Pune
'Sag' 2018,elegancë dhe hijeshi, yjet që mahnitën në tapetin e kuq
'Sag' 2018,elegancë dhe hijeshi, yjet që mahnitën në tapetin e kuq
Share
19 Janar 2018 - 13:55
Style & Pune
Ndryshimet klimaterike, si do t jen qytetet e ardhshme
Ndryshimet klimaterike, si do t jen qytetet e ardhshme
Share
16 Janar 2018 - 22:11
Style & Pune
A helmohesh duke ngrn peshk medjath? Zbuloni faktet e vrteta
A helmohesh duke ngrn peshk medjath? Zbuloni faktet e vrteta
15 Janar 2018 - 21:32
Style & Pune
Pedagogia 25 vjeare: Ditn e par t puns m kan kujtuar studente
Pedagogia 25 vjeare: Ditn e par t puns m kan kujtuar studente
16 Janar 2018 - 16:34
Style & Pune
15 vendet me namin m t keqn bot pr turizm, lexoni renditjen
15 vendet me namin m t keqn bot pr turizm, lexoni renditjen
Share
12 Janar 2018 - 16:49
Style & Pune
Gatimi i tavës me Koran dhe arra ushqimi tradicional në Pogradec
Gatimi i tavës me Koran dhe arra ushqimi tradicional në Pogradec
Share
11 Janar 2018 - 17:30
Style & Pune
Vlerat e Harubit për nivelin e gjakut në sheqer, kolesterolin dhe peshën
Vlerat e Harubit për nivelin e gjakut në sheqer, kolesterolin dhe peshën
Share
11 Janar 2018 - 17:44
Style & Pune
Aloe Vera, lulja që duhet të mbani në dhomën e gjumit
Aloe Vera, lulja që duhet të mbani në dhomën e gjumit
Share
11 Janar 2018 - 10:41
Style & Pune
Dekorimi i nj shtpie, nj vepr arti, kto jan tendencat e reja
Dekorimi i nj shtpie, nj vepr arti, kto jan tendencat e reja
Share
10 Janar 2018 - 16:41
Style & Pune
Ndryshimet mes vajit t ullirit t ‘virgjr’ dhe atij t zakonshm
Ndryshimet mes vajit t ullirit t ‘virgjr’ dhe atij t zakonshm
Share
09 Janar 2018 - 17:22
Style & Pune
Jeta në Beverlli Hills e superstarit Ricky Martin me të fejuarin e tij
Jeta në Beverlli Hills e superstarit Ricky Martin me të fejuarin e tij
Share
08 Janar 2018 - 18:33
Style & Pune
Çatitë e ndërtesave, hapësira të shkëlqyera gjelbëruese
Çatitë e ndërtesave, hapësira të shkëlqyera gjelbëruese
Share
1   2   3   4
Intervista
Reforma n Akademi, Gjinushi prReport Tv: Un,rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pr kandidattpr kryebashkiak
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin q 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43
Drejt_Punes