Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Drejt punes
24 Nentor 2017 - 17:22
Style & Pune
Bukuri e klas si një franceze e vërtetë, ja këshillat që ju duhen
Bukuri e klas si një franceze e vërtetë, ja këshillat që ju duhen
Share
24 Nentor 2017 - 09:11
Style & Pune
T lodhesh pr pak aste,njihuni me disa shtpiperfekte n Evrop
T lodhesh pr pak aste,njihuni me disa shtpiperfekte n Evrop
Share
23 Nentor 2017 - 19:52
Style & Pune
Ministri Ahmetaj: Ka 36 mij vende pune t lira, ja 3sfidat e qeveris
Ministri Ahmetaj: Ka 36 mij vende pune t lira, ja 3sfidat e qeveris
23 Nentor 2017 - 02:09
Style & Pune
Mjaft m me rrmuj, 5 hapa pr t organizuar dollapin perfekt
Mjaft m me rrmuj, 5 hapa pr t organizuar dollapin perfekt
Share
22 Nentor 2017 - 19:35
Style & Pune
FOTO/Ëndrra e vjetër e qyteteve lundruese së shpejti një realitet
FOTO/Ëndrra e vjetër e qyteteve lundruese së shpejti një realitet
Share
22 Nentor 2017 - 13:19
Style & Pune
Forbes e 10 modelet më të paguara diktojnë ligjin:Instagrami e Kina
Forbes e 10 modelet më të paguara diktojnë ligjin:Instagrami e Kina
Share
21 Nentor 2017 - 21:32
Style & Pune
Moda, poshtë pemës veshja e duhur e gjumit si dhuratë
Moda, poshtë pemës veshja e duhur e gjumit si dhuratë
Share
20 Nentor 2017 - 20:32
Style & Pune
Disa mënyra si ta kombinoni plot stil golfin tuaj në dimër
Disa mënyra si ta kombinoni plot stil golfin tuaj në dimër
Share
20 Nentor 2017 - 16:52
Style & Pune
Dasma juaj duhet të jetë perfekte dhe e tillë duhet edhe torta,ja disa ide
Dasma juaj duhet të jetë perfekte dhe e tillë duhet edhe torta,ja disa ide
Share
20 Nentor 2017 - 16:38
Style & Pune
Jo vetm fustane-triko, tashm edhe batanije triko n mod
Jo vetm fustane-triko, tashm edhe batanije triko n mod
Share
20 Nentor 2017 - 14:24
Style & Pune
Mrekullia arkitekturore, kopësht në qindra metra lartësi /FOTO
Mrekullia arkitekturore, kopësht në qindra metra lartësi /FOTO
Share
17 Nentor 2017 - 19:42
Style & Pune
Ditët e ftohta përballohen  ​më mirë me një pelush
Ditët e ftohta përballohen  ​më mirë me një pelush
Share
17 Nentor 2017 - 15:39
Style & Pune
Udhëzimi për karrierën, projekti zviceran shërbime inovative 
Udhëzimi për karrierën, projekti zviceran shërbime inovative 
Share
17 Nentor 2017 - 12:00
Style & Pune
Minipemt, fruta t freskta nga ballkoni juaj /FOTO
Minipemt, fruta t freskta nga ballkoni juaj /FOTO
Share
16 Nentor 2017 - 22:45
Style & Pune
Pemët e Krishtlindjeve më të bukura të Shtëpisë së Bardhë ndër vite
Pemët e Krishtlindjeve më të bukura të Shtëpisë së Bardhë ndër vite
Share
16 Nentor 2017 - 21:05
Style & Pune
Fashion,stil dhe ngrohtë,sekretet e kombinimet e kohës së ftohtë
Fashion,stil dhe ngrohtë,sekretet e kombinimet e kohës së ftohtë
Share
16 Nentor 2017 - 14:31
Style & Pune
Foto/Mania e re n Londr, fotografojn fshehtas meshkujt n metro
Foto/Mania e re n Londr, fotografojn fshehtas meshkujt n metro
Share
15 Nentor 2017 - 22:58
Style & Pune
Aksesori i përjetshëm francez pjesë e sezonit vjeshtë-dimër
Aksesori i përjetshëm francez pjesë e sezonit vjeshtë-dimër
Share
15 Nentor 2017 - 16:18
Style & Pune
Bezha ngjyra e dimrit,elegant e t kombinuar pa e vrar mendjen
Bezha ngjyra e dimrit,elegant e t kombinuar pa e vrar mendjen
Share
15 Nentor 2017 - 03:28
Style & Pune
7 ide veshjesh pr festat e fundvitit do t shklqeni!
7 ide veshjesh pr festat e fundvitit do t shklqeni!
Share
14 Nentor 2017 - 21:01
Style & Pune
Dekoroni shtëpinë, 24 ide se si ta "veshim" atë me libra
Dekoroni shtëpinë, 24 ide se si ta "veshim" atë me libra
Share
14 Nentor 2017 - 16:03
Style & Pune
Jeni në dilemë për ngjyrën e flokëve? Ja trendet që këshillohen  
Jeni në dilemë për ngjyrën e flokëve? Ja trendet që këshillohen  
Share
13 Nentor 2017 - 21:12
Style & Pune
Triko-fustanet,as dimri s’na detyron të heqim dorë nga dukja femërore
Triko-fustanet,as dimri s’na detyron të heqim dorë nga dukja femërore
Share
09 Nentor 2017 - 16:25
Style & Pune
Punoni n zyr? Ja disa strategji pr nj stil jetese t shndetshm
Punoni n zyr? Ja disa strategji pr nj stil jetese t shndetshm
Share
11 Nentor 2017 - 04:02
Style & Pune
Nëntë mënyra për të patur sukses në mbledhje
Nëntë mënyra për të patur sukses në mbledhje
Share
11 Nentor 2017 - 00:21
Style & Pune
Ja si mund t bni fotot veanta n perndim t diellit
Ja si mund t bni fotot veanta n perndim t diellit
Share
10 Nentor 2017 - 16:18
Style & Pune
Ishujt e ndrrave, parajsat plot ngjyra pr tu vizituar nbot
Ishujt e ndrrave, parajsat plot ngjyra pr tu vizituar nbot
Share
09 Nentor 2017 - 15:06
Style & Pune
Dje dhe sot, Moda s'i trembet s kaluars,prkundrazi frymzohet
Dje dhe sot, Moda s'i trembet s kaluars,prkundrazi frymzohet
Share
09 Nentor 2017 - 03:03
Style & Pune
24 ndrtesat m t uditshme dhe m t bukura /Foto
24 ndrtesat m t uditshme dhe m t bukura /Foto
Share
08 Nentor 2017 - 17:28
Style & Pune
Moda, vishni xhaket e pantallona bukur,ngroht,e mbi t gjitha rehat
Moda, vishni xhaket e pantallona bukur,ngroht,e mbi t gjitha rehat
Share
1   2   3   4
Intervista
Shqipria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficert, Vasili: Operacioni pr arrestimin udekonspiruanga policia
Bashkshorti i Esmeralda Uruit: Ja si fitova ndaj shpifjes s RD-s
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279
Drejt_Punes