Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kosova
10 Gusht 2017 - 18:01 | përditesuar në 19:22
VD/Me maska e kallashnikovė 
ja si grabitet banka nė Prishtinė
Njė grabitje me armė zjarri kallashnikov ka ndodhur pasditen e sotme nė lagjen "Lakrishtė" nė Prishtinė.

Disa persona tė maskuar kanė plaēkitur njė bankė tė nivelit tė dytė. Mediat e Kosovės kanė publikuar edhe pamjet nga kjo grabitje e cila ka ndodhur nė mes tė ditės dhe nė njė orar fluksi.  

Grabitėsit largohen me shpejtėsi nga vendi i ngjarjes me njė furgon.

Zėdhėnėsja e Policisė sė Kosovės, Flora Ahmeti, ka deklaruar se ngjarja ka ndodhur rreth orės 15:40, ndėrsa informoi se janė ngritur disa pika kontrolli nė kryeqytet pėr identifikimin dhe ndalimin e autorėve.  

Ahmeti ka treguar se rasti ka ndodhur rreth orės rreth orės 15 e 40, nė rrugėn Bill Klinton.

Ajo nuk ka dhėnė informata shtesė, duke thėnė se ekipet e Policisė sė Kosovės, kanė dalė nė vendin e ngjarjes.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14