Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Mars 2017 - 13:55 | përditesuar në 17:41
​Kėshilltari i Metės kundėr Xhafaj
si ministėr i Brendshėm:Komunisti!
Gjoni pėrgėnjeshtron: Mė hakeruan Facebook
TIRANĖ-Hiq njė Tahir e vendos njė Fatmir tek ministrisė e Brendshme nuk duket se ėshtė mirėpritur nga LSI.

Nuk ėshtė reagim zyrtar, por njė rebelim i Ralf Gjonit, kėshilltarit pėr marrėdhėniet me jashtė nė Kuvend tė kryeparlamentarit Ili Meta.

“Njė komunist i vjetėr si ministri i Brendshėm mund tė pėrshkallėzojė krizėn politike”, thotė Gjoni duke publikuar nė Twitter njė fotografi ku Fatmir Xhafaj nė moshė tė re ka bėrė me diktatorin Enver Hoxha.

Sot kryeministri Edi Rama zyrtarizoi emrin e Fatmir Xhafaj si ministėr tė Brendshėm, post qė e la Saimir Tahiri pasi ky i fundit do tė angazhohet me fushatėn elektorale tė PS nė qarkun e Tiranės.

ralf gjoni xhafaj
(Postimi i Ralf Gjonit, keshilltari i Ilir Metes)

ralf gjoni
(Ralf Gjoni me kreun e Kuvendit Ilir Meta)


Por pasi statusi i tij nė Twitter pėrfundoi lajm nėpėr portale, Ralf Gjoni bėn njė pėrgėnjeshtrim nė rrjetin social, Facebook. Sipas kėshilltarit tė Metės. Ai shpjegon se dikush i ka hakeruar Facebook dhe i ka publikuar atė status mbi Xhafajn.
ralf gjoni

Por Ralf Gjoni harron njė detaj, se statusin e mėparshėm i kishte publikuar nė Twitter.

(d.b/Shqiptarja.com)
 

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Kadriu H KAM RESPEKT PER TY Z RAMA PO ZGJEDHJA E XHAFES PER MINISTER TE PUNEVE TE BRENDESHME NUK ESHTE ZGJEDHJE E DREJTE KE SHUME TE RINJ NGA FRESHI QE SHPRESOJNE QE PS TI JAPE NJE OPORTUNITET PER TE ARDHMEN JANE TE PASTER NGA SHPIRTI DHE NDESHMERIA ME KETE QE BERE EKZISTON NUNDESIA TE ZEVENDESOSH VETEN ME GRAMOZ RUCIN DHE TE TERHEQESH NE QEVERI TE GJITHE FEMIJET E BLLOKMENEVE QE SHPRESOJNE QE. TE KTHEHET KOHA E TYRE APO JA U KE BORXH DHE TANI KA ARDHUR KOHA TE LASH BORXHIN
avatar
Anonim
Idenuari politik Ishte shoku I xhafes qe me lidhi duart mbrapa dhe me la te shtrire me bark ne cimento per 10 ore vetem per nje fjale goje VENDOSJA E XHAFES SI MINISTER I PUNEVE TE BRENDESHME ESHTE POSHTRIM I TE ISH PERNDEKURVE POLITIK
avatar
Anonim
Sa Sa felliqesira qe kemi ne politike e vjellin vrer per inatet personale. Nga ai sistem kemi ardhur te tere se nuk kemi ketu qe kane ardhur nga hena. Puna eshte cfare njerezish jemi te mire apo te zinj e menxyre per popullin. Jo me kote nderkombetaret e kane favorizuar Xhafen se e kane si ujet e paket mes gomereve e krimineleve qe e rrethojne. O kane qene nderkombetaret kunder Enverit derisa e hodhen. Po te ishte komunist ky nuk do ishte i favorizuar afermendsh kjo. Te pafavorizuar jane Lulka etj.
avatar
Anonim
Emigranti Kjo eshte vertete e frikeshme a. thua se do kthehemi ndonjehere ne shqiperi do na vene nofken e diversantit dhe te tradhetarit te atdheut na mori lumi o emigrante
avatar
Anonim
Gafurrri I BIRI SHOKUT ENVER PER MINISTER I BRENDSHEM NA MORI LUMI DIKTATURA PO KTHEHET MBRAPSH MJER KY POPULL
avatar
Anonim
sapa Po te jete i pakorruptuar as qe me prish pune qe ishte komunist.Fatkeqesisht i kane hequr disa komuniste te vjeter nga detyra qe do ishin nje pasurim i madh i politikes shqiptare megjithe se e kane kaluar moshen e pensjonit.
avatar
Anonim
emigranti Po kush nuk ishte ne shqiperi,s'ka foto me te.por edhe te pa shkolluarit Te miret preferonte dhe ai regjim dhe jo,ata me aresim te ulet Shume e duhur zgjedhja e XHAFAJ
avatar
Anonim
Rrema O keshilltar mos te degjojn nderkombetaret se do qeshin me ty, xhafa ka pershtypjet max nga usa si expert i niveleve te larta eshte apsolut i profesionit
avatar
Anonim
emigranti Ti or zoteri mos rri duke shpresuar,ti dhe i gjithe populli shqiptare qe rrin e ben sehir dhe nuk ngrihet ne proteste per tu zbatuar reforma me e rendesishme e shtetit shqiptar 25 viteve te fundit ,nuk vjen ndryshimi po nuk ishim ne si popull qe te dalim e te protestojme dite e nate derisa ne vendin tone te behet shtet si duhet ,popull legen qe merremi vetem me llafe dhe skemi byth per asgje,nuk jemi te zote te shporrim nga sheshi kriminelat qe e cuan kte vend aty ku jemi sot,turp
avatar
Anonim
dadaizmi Me kujtohet nje mik i babes,antifashist nga Shkodra. Vete Qarkori i Shkodres e kishte derguar te merrte pjese ne nje takim me Mithat Frasherin ne nje shkolle te ketij qyteti aty nga viti 1943. Per te degjuar dhe per te mesuar se cfare do te thuhesh aty. Ne mbarim, ishte bere nje foto me pjesmarresit dhe rastesisht kishte marre edhe mikun e babes tim.Shume vite me vone,kete foto atij ja perdoren per ta persekutuar sic e persekutuan duke i thene:Ke dale ne foto me Mit'hat Frasherin.Reminishence ?
avatar
Anonim
Kaskaninio Me pershtat te fjales l.s.I.qe do thot levizja socjaliste per integrim eshte luaj simbas interesit .dhe ky keshilltari beri zbulimin e radhes si manjani ,po ky ne kohen e enverit ska hongur tronguj .
avatar
Anonim
dita shqiptareve nuk i gjendet e ke ngrof gomarin e ke ftof gomarin ...qetsohuni ndaloni nje cast mllefin dhe punoni ...
avatar
Anonim
vlora04 Nuk e njoh Ralf Gjonin por njoh Fatmir Xhafėn. Ēdo fjalė e Ralfit ėshtė e vėrtetė.... Edi Rama po bėhet kryeministri i Shpėtim Gjikajve dhe Fatmir Xhafėrive. Fatkeqėsi....shpresoja shumė nga ky kryeministėr..... Pėrfundimisht Shqipėria nuk bėhet deri nė zhdukjen e plotė tė kėsaj klase politike.... Duhen tė kalojnė edhe 25 vjet.....
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63