Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
19 Shtator 2017 - 12:01
Politike
Luan Rama pyet Xhafajn: Ku është lista e kriminelëve të drogës?
Luan Rama pyet Xhafajn: Ku është lista e kriminelëve të drogës?
19 Shtator 2017 - 11:50
Politike
Shkarkime n administrat? DAP: Do ket vetm ristrukturim
Shkarkime n administrat? DAP: Do ket vetm ristrukturim
Share
19 Shtator 2017 - 11:08
Politike
​Aktivitete e biznese pran spitaleve ministrja Manastirliu: Fund pushtimit
​Aktivitete e biznese pran spitaleve ministrja Manastirliu: Fund pushtimit
19 Shtator 2017 - 10:38
Politike
Fleckenstein: elja e negociatave e mundur gjysmn e par t 2018
Fleckenstein: elja e negociatave e mundur gjysmn e par t 2018
19 Shtator 2017 - 10:22
Politike
Basha takon Fleckenstein:Krimi bleu zgjedhjet, qeveria fiktive
Basha takon Fleckenstein:Krimi bleu zgjedhjet, qeveria fiktive
19 Shtator 2017 - 09:01
Politike
​Mblidhen komisionet parlamentare miratojn axhendn e pr/ligjeve
​Mblidhen komisionet parlamentare miratojn axhendn e pr/ligjeve
19 Shtator 2017 - 07:56
Politike
LSI prcakton axhendn koncesionet dhe kodi i deputetve
LSI prcakton axhendn koncesionet dhe kodi i deputetve
18 Shtator 2017 - 22:01
Politike
​Vota e emigrantëve, Manjani: Proces i vështirë për t’u realizuar
​Vota e emigrantëve, Manjani: Proces i vështirë për t’u realizuar
18 Shtator 2017 - 21:57
Politike
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na krcnuan t hynim n zgjedhje
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na krcnuan t hynim n zgjedhje
18 Shtator 2017 - 19:57
Politike
Harxhi: Basha po tenton q t nxjerr jasht loje Sali Berishn
Harxhi: Basha po tenton q t nxjerr jasht loje Sali Berishn
18 Shtator 2017 - 19:29
Politike
Alfred Moisiu: Tunelet tona jan sipas modelit t Kores s Veriut
Alfred Moisiu: Tunelet tona jan sipas modelit t Kores s Veriut
Share
18 Shtator 2017 - 19:01
Politike
SMS-ja fyese ndaj Tahirit, Rama shkarkon zv/ ministrin e LSI
SMS-ja fyese ndaj Tahirit, Rama shkarkon zv/ ministrin e LSI
18 Shtator 2017 - 18:04
Politike
Kritikat e Berishs, Basha s’i rinovon kontratn kshilltarit Sejamini
Kritikat e Berishs, Basha s’i rinovon kontratn kshilltarit Sejamini
18 Shtator 2017 - 17:53
Politike
Kryemadhi-Fleckenstein:Mbshtesim integrimin dhe reformn zgjedhore
Kryemadhi-Fleckenstein:Mbshtesim integrimin dhe reformn zgjedhore
18 Shtator 2017 - 16:54
Politike
Zgjedhorja, Rama-Bashs:Pjes e pakets s 18 majit, jo kushte
Zgjedhorja, Rama-Bashs:Pjes e pakets s 18 majit, jo kushte
18 Shtator 2017 - 16:32
Politike
Vettingu, Noka: T nis me Ramn e Xhafajn, pastaj kupola policore
Vettingu, Noka: T nis me Ramn e Xhafajn, pastaj kupola policore
18 Shtator 2017 - 16:24
Politike
Vettingu n polici, Xhafaj: Po nisim pun frytdhnse n zbatim t ligjit
Vettingu n polici, Xhafaj: Po nisim pun frytdhnse n zbatim t ligjit
18 Shtator 2017 - 16:00
Politike
Knut Fleckenstein: Vitin tjetr hapen negociatat pr Shqiprin
Knut Fleckenstein: Vitin tjetr hapen negociatat pr Shqiprin
Share
18 Shtator 2017 - 14:43
Politike
Largohen nga Ministria e Transportit dy drejtort e LSI,Xhika dhe Spahiu
Largohen nga Ministria e Transportit dy drejtort e LSI,Xhika dhe Spahiu
18 Shtator 2017 - 13:21
Politike
Balla prgjigje urgjente Bashs: Jo kushte, parsor emigrantt
Balla prgjigje urgjente Bashs: Jo kushte, parsor emigrantt
18 Shtator 2017 - 12:58
Politike
Fotot e Enverit n Pez, Basha: Ligj q ndalon simbolet e komunizmit
Fotot e Enverit n Pez, Basha: Ligj q ndalon simbolet e komunizmit
18 Shtator 2017 - 12:46
Politike
​Reforma Zgjedhore, Basha tre kushte Rams pr zbatimin e saj
​Reforma Zgjedhore, Basha tre kushte Rams pr zbatimin e saj
18 Shtator 2017 - 11:08
Politike
Reforma n Drejtsi e Integrimi Meta takon Knut Fleckenstein
Reforma n Drejtsi e Integrimi Meta takon Knut Fleckenstein
Share
18 Shtator 2017 - 10:20
Politike
Objektet pran akseve,Gjiknuri: Afat 15 dit, ose i shembim ne
Objektet pran akseve,Gjiknuri: Afat 15 dit, ose i shembim ne
17 Shtator 2017 - 12:41
Politike
Debati për medaljet, Doda akuzon PS për plagjiaturë, por ja e vërteta
Debati për medaljet, Doda akuzon PS për plagjiaturë, por ja e vërteta
17 Shtator 2017 - 12:22
Politike
Shembja e banesave në Shkozë Basha: Krim! Duhen shpronësuar
Shembja e banesave në Shkozë Basha: Krim! Duhen shpronësuar
17 Shtator 2017 - 11:42
Politike
Kritika për ‘qejfliet e Lushnjes’ Murrizi:Modë që nis nga Rama
Kritika për ‘qejfliet e Lushnjes’ Murrizi:Modë që nis nga Rama
17 Shtator 2017 - 11:44
Politike
Sulmet ndaj Prek Calit, reagon Ngjela: ’donte Mehmet Shehu n Kelmend?
Sulmet ndaj Prek Calit, reagon Ngjela: ’donte Mehmet Shehu n Kelmend?
17 Shtator 2017 - 11:21
Politike
Kodi Zgjedhor futet n kalendarin e Kuvendit, PD: Votim elektronik
Kodi Zgjedhor futet n kalendarin e Kuvendit, PD: Votim elektronik
17 Shtator 2017 - 19:03
Politike
Vettingu, Havari: Duhet pastrim radikal,1 mij polic me probleme
Vettingu, Havari: Duhet pastrim radikal,1 mij polic me probleme
1   2   3   4
Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na krcnuan t hynim n zgjedhje
Vetting/Min.Drejtsis n Report Tv: KLD t vepronte m shpejt
Erion Veliaj n Report Tv: Ja sfidat e reja pr Tirann
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 19/09/2017, Viti VII - NR.221
Politike