Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
13 Dhjetor 2017 - 15:01
Politike
Sulmet ndaj Lu, Ngjela: Pse po shkon, o Sali, nrrug pa krye?
Sulmet ndaj Lu, Ngjela: Pse po shkon, o Sali, nrrug pa krye?
13 Dhjetor 2017 - 14:28
Politike
Takimi, Vlahutin n zyrn e ministrit Fatmir Xhafaj/ VD
Takimi, Vlahutin n zyrn e ministrit Fatmir Xhafaj/ VD
13 Dhjetor 2017 - 14:00
Politike
Kryeprokurori, PDIU kundr PS: S'e votojm, shkelet Kushtetuta
Kryeprokurori, PDIU kundr PS: S'e votojm, shkelet Kushtetuta
13 Dhjetor 2017 - 12:21
Politike
VD/A ka biseduar me Ilir Metën?  Monika: Kam 12 ditë pa e parë
VD/A ka biseduar me Ilir Metën?  Monika: Kam 12 ditë pa e parë
13 Dhjetor 2017 - 11:49
Politike
Kryeprokurori, Kryemadhi: Dgjesa te ligjet antikushtetuese
Kryeprokurori, Kryemadhi: Dgjesa te ligjet antikushtetuese
13 Dhjetor 2017 - 11:53
Politike
Kryeprokurori, Rama-Bashës: Budallallëk të akuzosh SHBA-BE
Kryeprokurori, Rama-Bashës: Budallallëk të akuzosh SHBA-BE
13 Dhjetor 2017 - 11:38
Politike
Deklaratat e Lu për Kryeprokurorin Lulzim Basha: Pa asnjë vlerë...
Deklaratat e Lu për Kryeprokurorin Lulzim Basha: Pa asnjë vlerë...
13 Dhjetor 2017 - 11:21
Politike
Blendi ui:Prdorimi i teknologjis nukgarantonbesim mes palsh
Blendi ui:Prdorimi i teknologjis nukgarantonbesim mes palsh
13 Dhjetor 2017 - 11:15
Politike
Kryeprokurori, Basha: Llallat vijoj detyrn, Rama t trhiqet
Kryeprokurori, Basha: Llallat vijoj detyrn, Rama t trhiqet
13 Dhjetor 2017 - 10:33
Politike
Bylykbashi:Emigrantët nuk votojnë, abuzohet me votat e tyre
Bylykbashi:Emigrantët nuk votojnë, abuzohet me votat e tyre
13 Dhjetor 2017 - 10:32
Politike
Meta e dekreton, Visho Ajazi ambasador i Shqipris n NATO
Meta e dekreton, Visho Ajazi ambasador i Shqipris n NATO
13 Dhjetor 2017 - 09:53
Politike
OSBE-ODIHR:T zbatohet rekomandimi pr votimin elektronik
OSBE-ODIHR:T zbatohet rekomandimi pr votimin elektronik
Share
13 Dhjetor 2017 - 09:46
Politike
Thumbi i Lu: Ku janë deputetët e PS? Ende në krevat?!
Thumbi i Lu: Ku janë deputetët e PS? Ende në krevat?!
Share
13 Dhjetor 2017 - 09:34
Politike
Votimi elektronik, Lu: Bjeni tani! Borchardt: Zbatoni rekomandimet!
Votimi elektronik, Lu: Bjeni tani! Borchardt: Zbatoni rekomandimet!
Share
13 Dhjetor 2017 - 08:54
Politike
Rama i referohet INSTAT-it:  Në 3 vite 220 mijë të punësuar
Rama i referohet INSTAT-it:  Në 3 vite 220 mijë të punësuar
12 Dhjetor 2017 - 21:09
Politike
Berisha:Nse bazakrkon largimine Bashs, jam dakord
Berisha:Nse bazakrkon largimine Bashs, jam dakord
12 Dhjetor 2017 - 22:23
Politike
Kryemadhi takon shoqatën "Vatra" në SHBA: Mbajtët gjallë vlerat kombëtare
Kryemadhi takon shoqatën "Vatra" në SHBA: Mbajtët gjallë vlerat kombëtare
12 Dhjetor 2017 - 21:40
Politike
Berisha sulmon ambasadorin e SHBA:Lu uakuza pr korrupsion
Berisha sulmon ambasadorin e SHBA:Lu uakuza pr korrupsion
12 Dhjetor 2017 - 18:24
Politike
Orlando: 12 t dnuar n Itali nuk arrestohen n Shqipri
Orlando: 12 t dnuar n Itali nuk arrestohen n Shqipri
12 Dhjetor 2017 - 18:13
Politike
Takim me Ministrin e Drejtësisë së Italisë, Meta:Bashkë kundër krimit
Takim me Ministrin e Drejtësisë së Italisë, Meta:Bashkë kundër krimit
12 Dhjetor 2017 - 17:08
Politike
Astrit Patozi: Basha tentoi q t likuidoi PD, kur humbi u trhoq
Astrit Patozi: Basha tentoi q t likuidoi PD, kur humbi u trhoq
12 Dhjetor 2017 - 16:57
Politike
Bushati apel opozits nga Brukseli: Negociatat, prparsi kombtare
Bushati apel opozits nga Brukseli: Negociatat, prparsi kombtare
12 Dhjetor 2017 - 16:19
Politike
Bylykbashi: Ramës i duhet pak prokurori, se ashtu është një punë...
Bylykbashi: Ramës i duhet pak prokurori, se ashtu është një punë...
12 Dhjetor 2017 - 16:09
Politike
Vdiq n krye t detyrs,Rama medalje dhe mbshtetje familjes s elektricistit
Vdiq n krye t detyrs,Rama medalje dhe mbshtetje familjes s elektricistit
12 Dhjetor 2017 - 15:41
Politike
Taulant Balla: Basha po prish provat për aferën 1 milionë USD
Taulant Balla: Basha po prish provat për aferën 1 milionë USD
12 Dhjetor 2017 - 15:41
Politike
S'deklaruan shpenzimet efushats KQZ gjobitPD,PS dhe LSI
S'deklaruan shpenzimet efushats KQZ gjobitPD,PS dhe LSI
12 Dhjetor 2017 - 15:24
Politike
LSI sulmon ndërkombëtarët:Heshtje korruptive për skandalin e KED
LSI sulmon ndërkombëtarët:Heshtje korruptive për skandalin e KED
12 Dhjetor 2017 - 13:19
Politike
Kryeprokurori,Vasili: S’mund t jet pazar, qoft n Shqip a Anglisht
Kryeprokurori,Vasili: S’mund t jet pazar, qoft n Shqip a Anglisht
12 Dhjetor 2017 - 13:13
Politike
Kryeprokurori, deklarata e Lu Basha: T'i nnshtrohet vetingut
Kryeprokurori, deklarata e Lu Basha: T'i nnshtrohet vetingut
1   2   3   4
Intervista
'Qumshti', kreu i AFI: Qytetart t mos blejn produkte n rrug
Orlando: 12 t dnuar n Itali nuk arrestohen n Shqipri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi drogn,duhej t ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298
Politike