Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 02:32 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
15 Shtator 2017 - 13:52
Politike
Emigrantt shqiptar, zyrtari britanik takon ministrin Xhafaj
Emigrantt shqiptar, zyrtari britanik takon ministrin Xhafaj
15 Shtator 2017 - 13:23
Politike
Basha takon Pacollin: Integrimi e interesi kombtar shtyllat e PD
Basha takon Pacollin: Integrimi e interesi kombtar shtyllat e PD
15 Shtator 2017 - 13:10
Politike
Zbardhen porosit e Bashs pr deputett: Jeni full-time
Zbardhen porosit e Bashs pr deputett: Jeni full-time
15 Shtator 2017 - 12:53
Politike
Berisha takon Pacollin: Duhet t ket prioritet hekurudha Milot - Prizren
Berisha takon Pacollin: Duhet t ket prioritet hekurudha Milot - Prizren
15 Shtator 2017 - 12:08
Politike
PD krkes Kuvendit: T ngrihet komision pr votimin elektronik
PD krkes Kuvendit: T ngrihet komision pr votimin elektronik
15 Shtator 2017 - 11:28
Politike
Vasili sulmon Ramn: Gnjeu keqas me programin e qeveris
Vasili sulmon Ramn: Gnjeu keqas me programin e qeveris
15 Shtator 2017 - 11:11
Politike
Pezullohen “polict gri”, Gjiknuri firmos: Ristrukturim institucionit
Pezullohen “polict gri”, Gjiknuri firmos: Ristrukturim institucionit
15 Shtator 2017 - 10:57
Politike
​Gazeta austriake: N Ballkan frik nga Serbia, pr Ramn sfid negociatat
​Gazeta austriake: N Ballkan frik nga Serbia, pr Ramn sfid negociatat
Share
15 Shtator 2017 - 09:06
Politike
Mblidhet KLD, Meta: Vullnet pr zbatimin e ligjit t Vettingut
Mblidhet KLD, Meta: Vullnet pr zbatimin e ligjit t Vettingut
15 Shtator 2017 - 08:00
Politike
Kompetencat e 12 ministrave detyrat e Majkos dhe Qatos
Kompetencat e 12 ministrave detyrat e Majkos dhe Qatos
15 Shtator 2017 - 07:24
Politike
Grupi i PD rrëzon Berishën kundër zbulimit të tradhtarëve
Grupi i PD rrëzon Berishën kundër zbulimit të tradhtarëve
14 Shtator 2017 - 22:43
Politike
Qeshët me fjalimin e Agron Shehajt? Dëgjoni bëmat e djalit të Fahriut/VD
Qeshët me fjalimin e Agron Shehajt? Dëgjoni bëmat e djalit të Fahriut/VD
14 Shtator 2017 - 21:39
Politike
A e trembn sulmet e Berishs? Ja si prgjigjet Lulzim Basha/VD
A e trembn sulmet e Berishs? Ja si prgjigjet Lulzim Basha/VD
14 Shtator 2017 - 19:58
Politike
Meta vizit n familjen e liderit t Lvizjes s Dhjetorit, Azem Hajdari
Meta vizit n familjen e liderit t Lvizjes s Dhjetorit, Azem Hajdari
14 Shtator 2017 - 19:29
Politike
Meta Pacollit:Dialogu Kosov-Serbi n funksion t paqes n rajon
Meta Pacollit:Dialogu Kosov-Serbi n funksion t paqes n rajon
Share
14 Shtator 2017 - 19:08
Politike
VIDEO/Report TV risjell historinë  e grushtit të shtetit të vitit 1998
VIDEO/Report TV risjell historinë  e grushtit të shtetit të vitit 1998
Share
14 Shtator 2017 - 18:02
Politike
14 shtatori i '98, Fatos Klosi: Berisha e dinte se Azemi do vritej
14 shtatori i '98, Fatos Klosi: Berisha e dinte se Azemi do vritej
14 Shtator 2017 - 18:21
Politike
Mbledhje qeverie Shqipri- Kosov n Kor e Vlor/Datat
Mbledhje qeverie Shqipri- Kosov n Kor e Vlor/Datat
Share
14 Shtator 2017 - 17:52
Politike
Zguri: Zgjedhjet e 25 qershorit shnuanarritje, s'pati kontestime
Zguri: Zgjedhjet e 25 qershorit shnuanarritje, s'pati kontestime
Share
14 Shtator 2017 - 16:51
Politike
​Pacolli-Bushatit:Lvizje t lir mallrave, zhdoganimin n Durrs
​Pacolli-Bushatit:Lvizje t lir mallrave, zhdoganimin n Durrs
14 Shtator 2017 - 16:55
Politike
Cilat jan "sekretet" mes Mimi Kodhelit e Erjon Braes?/FOTO
Cilat jan "sekretet" mes Mimi Kodhelit e Erjon Braes?/FOTO
14 Shtator 2017 - 15:22
Politike
Ministri grek:Deklaratat e Rams, provokuese, izolojn Shqiprin
Ministri grek:Deklaratat e Rams, provokuese, izolojn Shqiprin
14 Shtator 2017 - 15:16
Politike
Kritikat e Berishs,demokratt e Shkodrs n sulm:Basha ik/FOTO
Kritikat e Berishs,demokratt e Shkodrs n sulm:Basha ik/FOTO
14 Shtator 2017 - 14:49
Politike
Strvitja shqiptaro-britanike, Meta: Aleanca jon sht e hershme/VIDEO
Strvitja shqiptaro-britanike, Meta: Aleanca jon sht e hershme/VIDEO
14 Shtator 2017 - 14:16
Politike
Shkarkohet nga detyra drejtori i OST, Engjëll Zeqo
Shkarkohet nga detyra drejtori i OST, Engjëll Zeqo
14 Shtator 2017 - 14:00
Politike
Kërkesa për grup parlamentar, Balla sërish kundër Mediut
Kërkesa për grup parlamentar, Balla sërish kundër Mediut
Share
14 Shtator 2017 - 13:09
Politike
VIDEO/Si reagoi Saimir Tahiri kur u njoh me detyrn e re
VIDEO/Si reagoi Saimir Tahiri kur u njoh me detyrn e re
14 Shtator 2017 - 12:43
Politike
Dy superministrat Ahmetaj dhe Gjiknuri, 37 fusha prgjegjsie
Dy superministrat Ahmetaj dhe Gjiknuri, 37 fusha prgjegjsie
14 Shtator 2017 - 11:56
Politike
Hahn uron 'Rama 2':Prgjegjsi t mdha, prioritet procesi Vettingut
Hahn uron 'Rama 2':Prgjegjsi t mdha, prioritet procesi Vettingut
Share
14 Shtator 2017 - 11:41
Politike
Sulmi i Berishs pr listat, Basha: Jan shtje t brendshme t PD
Sulmi i Berishs pr listat, Basha: Jan shtje t brendshme t PD
1   2   3   4
Intervista
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na krcnuan q t hyjm n zgjedhje
Vetting/Min.Drejtsis n Report Tv: KLD t vepronte m shpejt
Erion Veliaj n Report Tv: Ja sfidat e reja pr Tirann
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/09/2017, Viti VII - NR.222
Politike