Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
12 Tetor 2017 - 22:58
Edhe Kryemadhi sulmon Ramën:
Darkon me njerëz të krimit/FOTO
Pas akuzave të Lulzim Bashës se kryeministri Edi Rama i ka dhënë mbrojtje një të dënuari nga drejtësia italiane me 9 vite burg, Durim Keçi, e ashpër me kreun e qeverisë ka qenë edhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi. Ajo ka publikuar në Facebook një foto ku janë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama, të cilët sipas saj anë dalë në krah të njerëzve të inkriminuar. 

foto

foto
(Foto të publikuara në Facebook nga Monika Kryemadhi)

Ndërsa e ftuar në "Opinion", Kryemadhi theksoi se koka e gjithë krimit të organizuar, e gjithë mafias shqiptare dhe kryetari i katër klaneve mafioze, është Edi Rama. Sipas saj, nëse Rama nuk ikën nga pushteti, ky vend do shohë çdo ditë e më shumë ditë të këqija.  “Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur. Unë kam një front të hedhur në “Facebook” dhe i lutem regjisë ta publikojë. Mund ta dijë çfarë do Rama dhe Tahiri që shikohen të rrethuar me kriminelë”, tha Kryemadhi.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

10 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
:-) A sa bukur a
avatar
Anonim
Erik Midis dikujt qe ben trafik dhe dikujt qe vjedh leket e popullit apo e tradheton ate, une zgjedh te parin si me te pranueshem nga shoqeria. Rama eshte fajtor se ka bashkeqeverisur me Mr. 7%-shin, me pronarin real te DIA-s. Rama eshte fajtor se mundohet te bej politikan nje femije qe shiti me nje te rene te lapsit 250 km2 det , qe vrau 4 vete ne bulevard dhe i shpeton drejtesise me gjyqe te stisura. Keto jane fakte te provuara, se per ato te paprovuara s'mbaron lista.
avatar
Anonim
Fukaraja A mund te me jepni nje nga 100 vilat me qera ne lalez per 10 dite o njeri I ndershem?
avatar
Anonim
tir Monekokemadhe ,po a ke goje ti te flasesh pas bllokut te tet shoqi ? po floririn qe e bere rinovim surrati,jetese,vila etjetj? Jepi pergjigje popullit per keto pyetje dhe pastaj sulmo te tjeret.Asnje president nuk ka marre vleresime si yt shoq....Paraja e vjedhur ju ka zene syte
avatar
Anonim
Qytetari digjital Ah kush flet Mona?! Gruaja e Likes qe e ka bere fushaten me gjithe llumrat e provincave. Po te merrej PS-ja me fotot qe ka bere Likja me horrat anembane Shqiperise, duhet te jepte doreheqjen 1 ore e me pare nga presidenca. Gjen foto te fushates se 2013-es a me heret e na i servir si deshmi per lidhje kriminale.
avatar
Anonim
Demiri Rama me doren ne qafe gjysh Dakos qe leroje nga burgu lul berishen Sa bukur lidhen gjerat
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Kryemadhi: Protesta e 27 janarit maja e ajsbergut, Rama do ikė
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38