Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 16:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
15 Tetor 2017 - 12:44
Shendetesi
Muaji kundr kancerit t gjirit, 5 dit mamografit e lvizshme n Vlor
Muaji kundr kancerit t gjirit, 5 dit mamografit e lvizshme n Vlor
Share
12 Tetor 2017 - 17:01
Shendetesi
Aktori Ndriim Xhepa i smur Qeveria i jep 5 mln lek pr kurim
Aktori Ndriim Xhepa i smur Qeveria i jep 5 mln lek pr kurim
12 Tetor 2017 - 01:50
Shendetesi
6 rregulla se si të bëni një gjumë të qetë dhe të shëndetshëm
6 rregulla se si të bëni një gjumë të qetë dhe të shëndetshëm
Share
11 Tetor 2017 - 12:12
Shendetesi
Ministrja Manastriliu n Shkodr: Rrisim buxhetin pr spitalet
Ministrja Manastriliu n Shkodr: Rrisim buxhetin pr spitalet
Share
11 Tetor 2017 - 11:31
Shendetesi
Shndetsia, seanc dgjimore pr shndetin mendor
Shndetsia, seanc dgjimore pr shndetin mendor
Share
10 Tetor 2017 - 11:33
Shendetesi
Dshironi rini t prhershme? Ja cilat ushqimeduhet t konsumoni
Dshironi rini t prhershme? Ja cilat ushqimeduhet t konsumoni
Share
09 Tetor 2017 - 14:17
Shendetesi
Manastirliu: Mamografit do t kryhen dhe pasdite gjat tetorit
Manastirliu: Mamografit do t kryhen dhe pasdite gjat tetorit
Share
08 Tetor 2017 - 14:36
Shendetesi
Problemet me nervin shiatik? Ja disa kura natyrale me rëndësi
Problemet me nervin shiatik? Ja disa kura natyrale me rëndësi
Share
08 Tetor 2017 - 04:42
Shendetesi
Efektet e rrezikshme t pijeve t gazuara n organizm
Efektet e rrezikshme t pijeve t gazuara n organizm
Share
07 Tetor 2017 - 13:42
Shendetesi
Receta e rrall e 1 mjalti t veant pr shndetin tuaj, ja si ta prgatisni
Receta e rrall e 1 mjalti t veant pr shndetin tuaj, ja si ta prgatisni
Share
07 Tetor 2017 - 10:28
Shendetesi
Prfitimet e rrshirs s pishs n organizm, gjak dhe imunitetin
Prfitimet e rrshirs s pishs n organizm, gjak dhe imunitetin
Share
06 Tetor 2017 - 13:20
Shendetesi
Çaji magjik i gjetheve të pishave për mendje të mprehtë
Çaji magjik i gjetheve të pishave për mendje të mprehtë
Share
06 Tetor 2017 - 09:42
Shendetesi
Anemia, “krimbi” i organizmit që vret ngadalë! Si ta luftoni
Anemia, “krimbi” i organizmit që vret ngadalë! Si ta luftoni
Share
05 Tetor 2017 - 15:53
Shendetesi
Shtogu,thesari i shëndetit të mirë, si të përgatisni shurupin magjik
Shtogu,thesari i shëndetit të mirë, si të përgatisni shurupin magjik
Share
05 Tetor 2017 - 14:25
Shendetesi
Mështekna Shqiptare, e arta e natyrës për shëndetin
Mështekna Shqiptare, e arta e natyrës për shëndetin
Share
05 Tetor 2017 - 11:53
Shendetesi
Murrizi, bima e egr n malet e Shqipris,kaq e mir pr zemrn
Murrizi, bima e egr n malet e Shqipris,kaq e mir pr zemrn
Share
04 Tetor 2017 - 09:45
Shendetesi
Njihuni me bimën magjike të shëndetit,gjendet dhe në Shqipëri
Njihuni me bimën magjike të shëndetit,gjendet dhe në Shqipëri
Share
04 Tetor 2017 - 02:09
Shendetesi
20 ilaçet që dëmtojnë fort trurin dhe kujtesën e njeriut
20 ilaçet që dëmtojnë fort trurin dhe kujtesën e njeriut
Share
03 Tetor 2017 - 17:16
Shendetesi
Si të kujdesesh për mëlçinë, lista e thjeshtë e ushqimeve
Si të kujdesesh për mëlçinë, lista e thjeshtë e ushqimeve
Share
02 Tetor 2017 - 12:09
Shendetesi
Çmimi Nobel në Mjekësi për 3 amerikanë,‘Etërit’ e orës biologjike
Çmimi Nobel në Mjekësi për 3 amerikanë,‘Etërit’ e orës biologjike
Share
26 Shtator 2017 - 14:46
Shendetesi
Sindromi i Apnesë së gjumit impakti e trajtimit efektiv i tij  
Sindromi i Apnesë së gjumit impakti e trajtimit efektiv i tij  
Share
26 Shtator 2017 - 02:19
Shendetesi
6 aktivitete që mund të bëni gjatë trajtimit për kancerin e gjirit
6 aktivitete që mund të bëni gjatë trajtimit për kancerin e gjirit
Share
23 Shtator 2017 - 22:43
Shendetesi
Një vaksinë e re së shpejti do ta bëjë trurin imun ndaj heroinës
Një vaksinë e re së shpejti do ta bëjë trurin imun ndaj heroinës
Share
20 Shtator 2017 - 17:10
Shendetesi
​Erdhi vjeshta e bashkë me të edhe alergjitë, ja si të mbrohemi
​Erdhi vjeshta e bashkë me të edhe alergjitë, ja si të mbrohemi
Share
15 Shtator 2017 - 17:34
Shendetesi
Alergjit n rritje n Shqipri, t prekura moshat 20 deri n 40 vje
Alergjit n rritje n Shqipri, t prekura moshat 20 deri n 40 vje
Share
14 Shtator 2017 - 16:20
Shendetesi
Njihuni me dobitë shëndetësore që sjellin farërat e rrushit
Njihuni me dobitë shëndetësore që sjellin farërat e rrushit
Share
13 Shtator 2017 - 17:20
Shendetesi
​Uthulla e mollës një formulë  bio për trajtimin e sinozitit
​Uthulla e mollës një formulë  bio për trajtimin e sinozitit
12 Shtator 2017 - 17:17
Shendetesi
Vëmendje! Si të përmirësoni shëndetin e zemrës suaj
Vëmendje! Si të përmirësoni shëndetin e zemrës suaj
11 Shtator 2017 - 22:58
Shendetesi
​Disa këshilla si të përmirësoni tretjen në mënyrë natyrale
​Disa këshilla si të përmirësoni tretjen në mënyrë natyrale
Share
07 Shtator 2017 - 14:10
Shendetesi
Vijon eksodi i bluzave të bardha pritet largimi i 140 mjekëve
Vijon eksodi i bluzave të bardha pritet largimi i 140 mjekëve
1   2   3   4
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgnjyer me Ramn do m ftoj kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250
Shendetesi