Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Sport
13 Gusht 2017 - 09:54 | përditesuar në 10:48
Barcelona në sulm dhe për
blerjen e Angel Di Maria-s
​Angel Di Maria mund t’i bashkohet Barcelonës gjatë kësaj merkatoje vere.

Katalanasit janë në kërkim të ylli ri, që pas transferimit të Neymarit tek Paris Saint-Germain për 222 milionë euro.

Objektivat e Barcelonës janë Philippe Coutinho (Liverpool) dhe Ousmane Dembel (Borussia Dortmund).

Por, sipas të përditshmes sportive madrilene Marca, Barcelona mund të tentoj blerjen e Di Marias nëse dështon transferimi i  Coutinhos ose Dembels.

Ish anëtari i Manchester Unitedit e njeh mirë La Ligën pas për katër sezone, 2010-2014, kur ishte pjesë e Real Madridit. 

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
R Pse bleu te tjeret dhe i ngeli Di Maria tani pa bler.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278