Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
13 Tetor 2017 - 04:44
Sportist
Lorik Cana: Pas ndeshjes me Armeninë jam ndjerë krenarë 
Lorik Cana: Pas ndeshjes me Armeninë jam ndjerë krenarë 
Share
30 Korrik 2012 - 12:15
Sportist
Xhaka këndon himnin shqiptar  “sulmohet” nga mediat zvicerane
Xhaka këndon himnin shqiptar “sulmohet” nga mediat zvicerane
19 Korrik 2012 - 11:16
Sportist
Moment mjaft emocionues për Kristiano Ronaldon
Moment mjaft emocionues për Kristiano Ronaldon
Share
22 Qershor 2012 - 16:04
Sportist
Ibrahimovic blen nj ishull vetm pr gjueti
Ibrahimovic blen nj ishull vetm pr gjueti
Share
20 Qershor 2012 - 14:37
Sportist
E dashura e Wallcot e shoqëron  në formacion
E dashura e Wallcot e shoqëron  në formacion
Share
24 Shkurt 2012 - 19:59
Sportist
Tiranë, bashkia shpërbim 80 milion lekë për klubin sportiv
Tiranë, bashkia shpërbim 80 milion lekë për klubin sportiv
Share
04 Shkurt 2012 - 15:40
Sportist
Besarti kthehet me gola FSHF-ja hesht!
Besarti kthehet me gola FSHF-ja hesht!
Share
01 Shkurt 2012 - 09:07
Sportist
Portieri i "Manchester United" i fejuar me modelen kosovare
Portieri i "Manchester United" i fejuar me modelen kosovare
Share
31 Janar 2012 - 16:15
Sportist
Ramaj drejt Regensburgut
Ramaj drejt Regensburgut
Share
30 Janar 2012 - 14:54
Sportist
Varësia e Zvicrës nga shqiptarët
Varësia e Zvicrës nga shqiptarët
Share
29 Janar 2012 - 13:54
Sportist
Mehmedi nuk ndihet inferior ndaj Shevchenkos
Mehmedi nuk ndihet inferior ndaj Shevchenkos
Share
29 Janar 2012 - 13:49
Sportist
Rashkaj me një këmbë te Sandnesi
Rashkaj me një këmbë te Sandnesi
Share
29 Janar 2012 - 13:44
Sportist
Kastrati  siguron fitoren e  Helsinkit
Kastrati siguron fitoren e Helsinkit
Share
24 Janar 2012 - 15:34
Sportist
Pele: “Mesi ka ende shumë punë për të bërë, për të qenë më miri”
Pele: “Mesi ka ende shumë punë për të bërë, për të qenë më miri”
Share
23 Janar 2012 - 12:39
Sportist
Boateng në pankinë.  Ndoshta faji i Melisës?
Boateng në pankinë. Ndoshta faji i Melisës?
Share
19 Janar 2012 - 13:51
Sportist
Ronaldinjo “i padëshiruar” për trajnerin e Flamengos
Ronaldinjo “i padëshiruar” për trajnerin e Flamengos
18 Janar 2012 - 16:49
Sportist
Vëllai i Ryan Gibbs  falë të shoqen pas tradhëtisë
Vëllai i Ryan Gibbs  falë të shoqen pas tradhëtisë
Share
17 Janar 2012 - 15:42
Sportist
Rajan Gibs cilësohet  vemje nga i vëllai
Rajan Gibs cilësohet vemje nga i vëllai
Share
17 Janar 2012 - 10:47
Sportist
Mançester Siti nuk pranon  t
Mançester Siti nuk pranon t'i shesë Tevezin Interit
Share
16 Janar 2012 - 11:21
Sportist
Guti dhe Romina Beluski  së shpejti në martesë
Guti dhe Romina Beluski së shpejti në martesë
Share
1   2   3   4
Intervista
Albano n Repolitix: Presioni i Sigurimit n koncertin e 1989-s
Shqiptarja n Fast&Furious: Me pagn e1 muajijetova pr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit,Cantone: Ndrhyni n administrat/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14
Sportist