Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Zgjedhjet Vendore 2015
14 Qershor 2015 - 14:40 | përditesuar në 15:36
Grisen posterat e Fredi Bejlerit 
PBDNJ:Tė distancohen kandidatėt
HIMARĖ - Partia Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut ka denoncuar aktet e vandalizmit tė ndodhura nė zonėn e Lukovės dhe Vranishtit, si grisja e posterave elektoralė tė PBDNJ-sė dhe kandidatit tė saj pėr Bashkinė e Himarės, Fredi Beleri.
 
Nė njė reagim pėr mediet, PBDNJ i bėn thirrje tė gjithė kandidatėve elektoralė tė distancohen nga akte tė tilla tė shėmtuara, tė cilat cenojnė atmosferėn dhe standardet europiane zgjedhore, duke i ftuar tė vazhdojnė garėn elektorale nė njė mjedis tė drejtė, tė barabartė, tė qetė dhe paqėsor.
pbdnj
pbdnj
postera

Redaksia Online
(f.s/shqiptarja.com)

6 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Emigranti Ky kriminel duhet te burgoset per krimin qe ka bere eshte armik I popullit shqiptar
avatar
Anonim
trupeshk Shqiptaret rraca me e poshter ne kete bote
avatar
Anonim
sami Or cfare mjerez pa gjak jemi ne.Si ka mundedi qe ai kriminel kantidon.ai duhet Te debohet dhe Te shoallet non grado ne Shqiperi bashke me Dule qe mundohet ti here jugut zjarrin...
avatar
Anonim
Anonim Mire ja kan bere vetull Brezhnievit?!!! Se grek muti eshte?!! Seshte cudi qe ti kete bere dhe vete???!!!
avatar
Anonim
Usa Akt vandal eshte fytyra e ketij koketrashit ne rrugen nacionale. Me cte drejte i vene keto postera vend e pa vend
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/12/2017, VITI VII- NR.297