Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
RRETH NESH
Shqiptarja.com lind si nismë e një grupi gazetarësh, operatorë dhe përfaqësues të shoqërisë civile, të cilët u bashkuan rreth një qëllimi: Të krijojnë në Shqipëri një grup editorial të pavarur nga çdo parti, në të cilin, rregullat profesionale dhe deontologjike të informacionit mbizotërojnë mbi luftërat politike dhe interesat e palëve.

Pjesa më e madhe e protagonistëve të kësaj sfide editoriale, u lind dhe u rrit profesionalisht te "Gazeta Shqiptare", "BalkanWeb" dhe "News24", grupi editorial që prej 18 vjetësh kryente aktivitet në Shqipëri, ishte pikë referimi për opinionin publik, kombëtar dhe ndërkombëtar falë besueshmërisë, autoritetit dhe pavarësisë.

Vetëm kuota të vogla aksionesh (do të mund t'u lëshohen eksponentëve të botës së biznesit, me kushtin që të ndajnë me ortakët themelues principet frymezuese).

Udhëheqëse e këtij projekti është shoqëria "Free & Fair Media Group" (FFM Group). Në statutin e shoqërisë përcaktohet se objektiv i Grupit është formimi dhe rritja profesionale e gazetarëve sipas principeve të shprehjes së lirë dhe të pavarur.

Grupi është ndërtuar në një dimension multimedial.
KONTAKT
Free & Fair media Group
Drejtoreshë e përgjithshme
Alba MALLTEZI
Email: [email protected]

Marketing
Patricia Constantinescu
Email: [email protected]
Cell: +355 (0) 696060419
~Klikoni këtu për informacione shtesë~

Redaksia
Rr. Dervish Hima, 3 kullat, Kulla 2 - Tirane
Cell: +355 (0) 696060421
Email: [email protected]
Twitter: Shqiptarjacom
Facebook: www.facebook.com/ShqiptarjaCom
Youtube: https://www.youtube.com/user/shqiptarjatv
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14