Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Gusht 2017 - 19:41 | përditesuar në 19:52
​Fluks pushuesish, 5 km radhė nė
pjesėn greke tė doganės Qaf-Botės
Radhė tė gjata kilometrike janė shkaktuar nė pjesėn greke tė doganės sė Qafė-Botės.

Shkak pėr kėtė ėshtė bėrė fluksi i madh i hyrjeve pėr nė Shqipėri nga kjo pikė doganore, por edhe vonesat nė doganėn greke, duke bėrė qė radha e automjeteve tė shkojė deri nė 5 kilometra.

Pala greke punon vetėm me njė sportel nė hyrje dhe njė nė dalje, ndėrkohė qė pala shqiptare punon me 5 sportele.

radhe ne qaf bote
  Pamje nga radha e makinave nė doganėn e Qaf-Botės

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276