Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet Nga Dricim Caka
25 Shtator 2017 - 23:41 | përditesuar në 21:41
Pėrplasja nė Elbasan, Report Tv
siguron videon, ja si ndodhi
REPORT TV ka siguruar videon e pėrplasjes nė Elbasan pak ditė mė parė, ku gjatė njė aksioni tė policisė u godit mjeti i zv/drejtorit tė policisė sė Elbasanit, Gjergji Oshafi.

Nė pamje duket Policia e cila po shoqėron njė makinė pranė tregut Agro-Ushqimor. Pikėrisht nė momentin qė uniformat blu po largoheshin afrohet njė makinė tip Audi e blinduar.

Siē mund tė dallohet nga pamjet makina pėrpiqet tė futet nė brendėsi tė tregut Agro-ushqimor, por pikėrisht nė kėtė moment automjeti tip Golf e zv.drejtorit tė policisė sė Elbasanit ecėn mbrapsht duke u pėrplasur me Audin. Makina e blinduar vijon rrugėn pėr tė futur nė brendėsi tė tregut, por pikėrisht nė kėtė moment Policėt qėllojnė nė drejtim tė “Audit”.

Siē mund tė dallohet nga pamjet e siguruara nga Report TV janė 3 polic qė qėllojnė nė drejtim tė makinės, por fakti qė ėshtė e blinduar ka bėrė qė plumbat tė mos depėrtojnė. 6 herė ėshtė qėlluar nė drejtim tė makinės, thanė burime pėr Report TV.

Makina “Audi” mė pas futet nė brendėsi tė tregut, ndėrkohė qė oficerėt e Policisė hezitojnė ta ndjekin.

Makina e blinduar ėshtė nė pronėsi tė biznesmenit Petrit Ēela dhe vijon tė jetė e bllokuar nė Policinė e Elbasanit. Pas futjes nė brendėsi tė tregut, Policia nuk e gjeti personin qė drejtonte makinėn tip “Audi”, ndėrkohė qė u sekuestruan pamjet filmike. Pėr kėtė ngjarja Policia ka arrestuar 3 persona, mes tyre edhe rojėn e tregut Agro-Ushqimor, ku pretendohet se nuk I ėshtė hapur dera uniformave blu.


 

Redaksia Online
a.dr/shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Duri Policet ishin ne kete te detyres. Bene shume mire qe qelluan. Policia e shtetit keto 27 vite ka qene viktime. Nqs duam shtet te drejte policia duhet te kete autoritet. Po te ndodhte kjo ne Amerike audi me gjithe shofer dhe roja i parkingut me siguri do ishin eleminuar. Por Policia ne kete rast eshte treguar e paafte.
avatar
Anonim
anonim Dy probleme dalin nga kjo vidio.njera eshte o policia eshte frikacake dhe nuk ka ber detyren dhe duhet te shkarkohen.dhe e dyta eshte se policia eshte e inkriminuar dhe ben sikur punon me ndonje fakir sa per shohu televiziv.per mua nuk ka shpjegim tjeter vec ketyre problemeve.kjo eshte policia qe duam.ai i parie mbushi me drog kurse ky i dyti me banda kriminelesh bravo.rilindja.
avatar
Anonim
eri elbasan Po si ben kontroll ti para deres subjektit?Nga te hyje brenda ai apo me litar?Hapu nga rruga motra.......
avatar
Anonim
Labi Le ta bej n ketu n itali se t vin 100 plumba n koke makines plus me seconda rrethohet obiekti me elikopter
avatar
Anonim
Lamaj vlore Turp per ne si popull qe leme keto qeveri te tallen me ne Turp Turp
avatar
Anonim
Admin Makina plot me mall largohet. Ky eshte rezultati...
avatar
Anonim
Admin Me mallin e mamit tat o kozare
avatar
Anonim
Mos llapni pa dit gje Keta police kane vepruar me shkathtesi ne kushtet e nje situate emergjente! Nga njera ane jane perpjekur ta neutralizojne mjetin, nga ana tjeter jane perpjekur te mos shkelin ligjin sepse ne fund jane police dhe agjente ligjzbatues. Duhet profesionalitet qe ti arrish te dyja keto. Eshte shum e thjeshte te thyesh rrethimin e tregut si neper filma, po aty nuk eshte film, vendoset ne rrezik jeta e shume personave si dhe sigurisht edhe kapelja e ketyre policeve. Nje bravo te madhe per keta police!
avatar
Anonim
Anonim Uroj te ndodhi ty e njejta situat por mos te jesh me makin te blinduar
avatar
Anonim
UPSSSSSSSSSSS Dy jane momentet e kesaj skene 1. cfare ka bere perpara AUDI sepse ishte ne ndjekja nga policia ...... dhe 2. Dy makina private i zejne rrugen ku per mua s'kishte ku shkonte dhe u fut ne prone te vet ky ishte fundi i skenarit POR ku ka deshtuar policia para kesaj skeme ne kete operacion se nuk mu duk objektiv RANGI iii ka qene i mire studiuar por i deshtuar.
avatar
Anonim
Aedinse Dakort me komentin po rruga qe do te futej te biznesi i vet shpjegoje pak eshte i veti apo i shtetit qe nuk duron apooo e dinte se kam makine te forte
avatar
Anonim
Kapexhiu serioz C'prone private, ai ishte ne arratisje e siper pasi goditi nje mjet ne prani te policise. Policia ende ka frike, jeton me hije!!!
avatar
Anonim
G Ja dhe policet qe zbatojne rregullin...nuk shkelin ne prone private pa mandat....sado qe mund te quhet ne flagrance....mbani ndonje blindshpues me vete...se lepri nuk del nga strofkulla
avatar
Anonim
genti Vetem police qe nuk jane ata. provo ta besh ate gje ketu ne amerike dhe brenda pak minutave i shikon si perfundojne ate. shteti per te ardhur keq
avatar
Anonim
deni Polic lepra
avatar
Anonim
Elbasan dhiu Nuk esht per te ardhur keq as per policin dhe as per ate qe perpiqet te largohet sepse fundja fare makina duket qart qe nuk esht goditur me tendence por jan perpjekur te largohen dhe nuk esht cenuar jeta e askujt pervecse policia ka qelluar mbi drejtuesin e mjetit
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63