Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:36 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
24 Maj 2017 - 22:33 | përditesuar në 22:46
​“Kush e vrau?” Vėllai i Drejtorit tė
OSHEE, Vlorė qan mbi trupin me gjak
VLORE-Kėto janė pamjet kur vėllai i drejtorit tė OSHEE tė Vlorės ka marrė vesh lajmin se Rolandi nuk jeton mė.

Ai rend dhe pėrplaset me efektivėt e policisė duke u bėrtitur, “Kush ishte?”, “Kush e vrau?”. Me duart nė kokė, vėllai dhe kunati bėrtasin nė skenėn e krimit. 

Roland Saliu u vra sot pasdite teksa konsumonte njė kafe tek bari i Hotel Vlora, tek zona e Sheshit tė Flamurit.

Saliu mbeti viktimė e njė atentati me shėnjestėr pronarin e Hotel Vlora, njėherazi dhe pronar i njė televizioni lokal “Vlora Channel”.

(d.b/Shqiptarja.com)

2 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Taraboshi Nhushellime me te thella dhe perulem tere respekt para vepres se tij si sherbetor i popullit qe me punen e tij kontriboj per mbarevajtien OSHEE ne Vlore.Viktima te tilla ka patur dhe do te kete ne Shqiperi akoma se puna armiqesore , percarja, si dhe stimulimi dhe ndihma direkt i krimit te borganizimit nga Saliu,Luli dhe Iliri do shume vite te stabilizohet ashtu sic do ekonomia,buqesia,policine ushtrine etj. Ngushellime familjes dhe perkulem tere respekt kundrejt ROLAND SALIUT.
avatar
Anonim
Ermal Ngushellime familjes, nje humbje absurde dhe e dhimbshme. Deri kur do e vrasim njeri-tjetrin per hic gje?
avatar
Anonim
bogdani e tmershme...ngushellime familjareve
avatar
Anonim
tomorri mos shkruj se je idjot kur sdi asgje
avatar
Anonim
Mece Drejtori i shkret e ka ngren kot, ska lidhje fare, keshtu thone edhe mediat
avatar
Anonim
Anton Po pra kryeminstri !!po qfare fajit paska Edi kur te gjithe drejtorat kane vetem mendjen per te plaqkitur qytetaret !dikush duhet te paguaj !!!!
avatar
Anonim
A Kryeministri si deputet i vlores duhet urgjent te mobilizoje shtetin per te arrestuar autoret e vrasjes se nje nga djemte me te mire te vlores.Te gjithe shtetaret duhet ta kuptojne qe vendi ndertohet dhe rregullohet me inxhiniere te mire qe shteti yne duhet ti mbroje................
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Deputetja 23 vjeēare Floida Kėrpaēi:S'​pres asgjė nga kjo qeveri
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/10/2017, Viti VII - NR.245