Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
27 Prill 2017 - 13:46 | përditesuar në 14:58
​Një grua do të drejtojë Policinë
e Kufirit e Migracionit
TIRANE-Aida Hajnaj do të jetë drejtoresha e re Kufirit duke i zënë vendin Genc Merepeza, i cili mbante deri dje postin e Drejtorit të Përgjithshëm të Kufirit në Policinë e Shtetit.

Tani sektori për Kufirin e Migracionin në krye do të ketë një shefe e cila më parë ka mbajtur një post po të rëndësishëm në Policinë e Shtetit. Hajnaj nga Pogradeci ka qenë drejtore e Hetimit të Krimit Ekonomik.

"Drejtues Aida Hajnaj, deri tani Shef i Sektorit për Hetimin e Pastrimit të Parave, në Drejtorinë për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar, lirohet nga kjo detyrë dhe emërohet, Drejtor i Përgjithshëm për Kufirin dhe Migracionin", thekson Policia e Shtetit në njoftimin mbi emërimet e reja në Polici.

aida hajnaj
Drejtues Aida Hajnaj

genc merepreza
Genc Merepeza

(d.b/Shqiptarja.com)

19 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Seit Kroi nuk eshte Aida Kjo Grua !
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Fatos Klosi: Pakti Rama-Visho Lika pse u tėrbua Berisha
Pastrimi i parave, Gjokuta: U kapėn 328 raste nė 10 muaj
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/11/2017, Viti VII - NR.272