Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
18 Shkurt 2018 - 22:19
Aktualitet
Klosi: N mars nis ndalimi i futjes s makinave t vjetra
Klosi: N mars nis ndalimi i futjes s makinave t vjetra
18 Shkurt 2018 - 21:42
Aktualitet
Greqi, sekuestrohen 160 kg kanabis, arrestohen dy shqiptar
Greqi, sekuestrohen 160 kg kanabis, arrestohen dy shqiptar
Share
18 Shkurt 2018 - 18:34
Aktualitet
Nisin punimet pr rehabilitimin e 4 qendrave shndetsore n Fier
Nisin punimet pr rehabilitimin e 4 qendrave shndetsore n Fier
Share
18 Shkurt 2018 - 20:55
Aktualitet
Aksidenti në Velipojë, mjekët: Vajza rëndë, dy djemtë në gjendje të mirë
Aksidenti në Velipojë, mjekët: Vajza rëndë, dy djemtë në gjendje të mirë
Share
18 Shkurt 2018 - 20:41
Aktualitet
Vlor, gjendet i mbytur n kanal punonjsi i mirmbajtjes
Vlor, gjendet i mbytur n kanal punonjsi i mirmbajtjes
Share
18 Shkurt 2018 - 18:21
Aktualitet
Aksident i rnd n Velipoj vdes babai medy fmijt/ VD
Aksident i rnd n Velipoj vdes babai medy fmijt/ VD
18 Shkurt 2018 - 18:00
Aktualitet
Bllokimi i pallatit nga balta, debat mes banorve dhe prefektit/ VD
Bllokimi i pallatit nga balta, debat mes banorve dhe prefektit/ VD
Share
18 Shkurt 2018 - 17:32
Aktualitet
Sonte rikthehen reshjet e shiut nesr dborn veri-lindje
Sonte rikthehen reshjet e shiut nesr dborn veri-lindje
Share
18 Shkurt 2018 - 16:47
Aktualitet
Askush nuk i ndihmon, banort e pallatit heqin vet baltn/VD
Askush nuk i ndihmon, banort e pallatit heqin vet baltn/VD
18 Shkurt 2018 - 15:22
Aktualitet
Mbi 180 km/h dhe t dehur,1 mij gjoba, arrestohen10 shofer/VD
Mbi 180 km/h dhe t dehur,1 mij gjoba, arrestohen10 shofer/VD
18 Shkurt 2018 - 14:21
Aktualitet
Kërkohej për plagosje, kapet me fishekë në automjet i riu
Kërkohej për plagosje, kapet me fishekë në automjet i riu
Share
18 Shkurt 2018 - 14:42
Aktualitet
Konflikt n familje, vllai plagos me thik vllan,arrestohet
Konflikt n familje, vllai plagos me thik vllan,arrestohet
18 Shkurt 2018 - 13:31
Aktualitet
Rregullat e reja t pajisjes me patent, testi i teoris prioritet
Rregullat e reja t pajisjes me patent, testi i teoris prioritet
Share
18 Shkurt 2018 - 13:08
Aktualitet
Tritan Shehu: Gjirokastra,qyteti ynë po shkon drejt zhdukjes/Foto
Tritan Shehu: Gjirokastra,qyteti ynë po shkon drejt zhdukjes/Foto
18 Shkurt 2018 - 13:06
Aktualitet
Policia kontroll të befasishëm në Durrës, kapet me armë i riu
Policia kontroll të befasishëm në Durrës, kapet me armë i riu
Share
18 Shkurt 2018 - 13:05
Aktualitet
Ardit Gjebrea i bashkohet nisms: 'Kap lopatn e mbill nj pem'/Foto
Ardit Gjebrea i bashkohet nisms: 'Kap lopatn e mbill nj pem'/Foto
18 Shkurt 2018 - 12:13
Aktualitet
Dokumente nga dosja e Vetingut prokuror e gjyqtar do paguajn
Dokumente nga dosja e Vetingut prokuror e gjyqtar do paguajn
Share
18 Shkurt 2018 - 11:49
Aktualitet
Protesta n Dragot me pankarta nitalisht: Eshtrat t italianve
Protesta n Dragot me pankarta nitalisht: Eshtrat t italianve
18 Shkurt 2018 - 11:41
Aktualitet
Artan Fugadenoncon me foto/'po ndodh n lagjen ku banon akademiku?
Artan Fugadenoncon me foto/'po ndodh n lagjen ku banon akademiku?
18 Shkurt 2018 - 11:07
Aktualitet
Elbasan, prplasi bashkfshatarin arrestohet 32-vjeari nga Labinoti
Elbasan, prplasi bashkfshatarin arrestohet 32-vjeari nga Labinoti
Share
18 Shkurt 2018 - 11:05
Aktualitet
Plagosja me arm n La, policia arrestongjat nats autorin/Emri
Plagosja me arm n La, policia arrestongjat nats autorin/Emri
Share
18 Shkurt 2018 - 10:29
Aktualitet
Rruga e Kombit, avokati prplas patrulln e policis dhe largohet
Rruga e Kombit, avokati prplas patrulln e policis dhe largohet
18 Shkurt 2018 - 10:19
Aktualitet
Nis punTask-Forca kundr krimit, ja dosjet q do hetoj
Nis punTask-Forca kundr krimit, ja dosjet q do hetoj
18 Shkurt 2018 - 10:14
Aktualitet
Divjakë, drejtonte automjetin pa patentë, arrestohet 19-vjeçari
Divjakë, drejtonte automjetin pa patentë, arrestohet 19-vjeçari
18 Shkurt 2018 - 09:14
Aktualitet
VIDEO/Me shpejtsi 114 km/h te Rr.Kavajs, ja si epson 'piloti'
VIDEO/Me shpejtsi 114 km/h te Rr.Kavajs, ja si epson 'piloti'
18 Shkurt 2018 - 07:57
Aktualitet
Ekskluzive/Ja zyrtart dhe organetq fshehin dokumentet
Ekskluzive/Ja zyrtart dhe organetq fshehin dokumentet
17 Shkurt 2018 - 22:26
Aktualitet
Itali, vrau shqiptaren me plumb në kokë, kapet pas dy vitesh autori
Itali, vrau shqiptaren me plumb në kokë, kapet pas dy vitesh autori
Share
17 Shkurt 2018 - 21:41
Aktualitet
Sazan Guri i shkruan ministrit lirohetshqiponja e gjakosur
Sazan Guri i shkruan ministrit lirohetshqiponja e gjakosur
17 Shkurt 2018 - 21:19
Aktualitet
Durrës, Peleshi: 20 milionë euro do shkojnë në investimet për serrat
Durrës, Peleshi: 20 milionë euro do shkojnë në investimet për serrat
Share
17 Shkurt 2018 - 21:11
Aktualitet
Klosi: Parqe rekreative  në 2 fshatra të Shijakut, pema simbol i kujtesës
Klosi: Parqe rekreative  në 2 fshatra të Shijakut, pema simbol i kujtesës
1   2   3   4
Intervista
Maks Velo:Ja kurthiq mund t m onte n pushkatim
Studenti shqiptar n Holand, Leka: Prgjigjen e pranimit e mora n Skype
Milo: Heqja e ligjit t lufts nga Greqias'i kthen pronat amve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 17/02/2018, VITI VIII- NR.38
aktualitet