Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
24 Nentor 2017 - 21:46
Aktualitet
Europol kap bandnetrafikutt armve,n pranga dhe shqiptar
Europol kap bandnetrafikutt armve,n pranga dhe shqiptar
Share
24 Nentor 2017 - 20:36
Aktualitet
'Palmat me pisha',Olli: Skandal! Pullazi: Tirana mehyrje dinjitoze
'Palmat me pisha',Olli: Skandal! Pullazi: Tirana mehyrje dinjitoze
Share
24 Nentor 2017 - 21:39
Aktualitet
Greqi,tentuan arratisjen nga burgu zbulohen në fund dy shqiptarët
Greqi,tentuan arratisjen nga burgu zbulohen në fund dy shqiptarët
Share
24 Nentor 2017 - 20:47
Aktualitet
'E premtja e zez',ulje t mdha n dyqanet e bots, n Shqipri te pakta
'E premtja e zez',ulje t mdha n dyqanet e bots, n Shqipri te pakta
Share
24 Nentor 2017 - 20:17
Aktualitet
Shehu: Pajisja qtrajton kancerin n QSUT,sht jasht funksionit
Shehu: Pajisja qtrajton kancerin n QSUT,sht jasht funksionit
Share
24 Nentor 2017 - 18:58
Aktualitet
Arratisja e treoficerve,Xhafaj kallzim pr dekonspirim operacioni
Arratisja e treoficerve,Xhafaj kallzim pr dekonspirim operacioni
24 Nentor 2017 - 18:50
Aktualitet
Bie suvaja n shkoll, ndrpritet msimi n fshatin Kurcaj t Krujs
Bie suvaja n shkoll, ndrpritet msimi n fshatin Kurcaj t Krujs
Share
24 Nentor 2017 - 18:19
Aktualitet
Arratisja e oficerve, Arjan Hoxha: ela e Kohila ikn drejt Greqis
Arratisja e oficerve, Arjan Hoxha: ela e Kohila ikn drejt Greqis
24 Nentor 2017 - 18:28
Aktualitet
1 mln $ për lobim, Balla:Prokuroria të marrë në pyetje Lulzim Bashën
1 mln $ për lobim, Balla:Prokuroria të marrë në pyetje Lulzim Bashën
24 Nentor 2017 - 17:31
Aktualitet
1 mln USD pr lobim n SHBA prokuroria nis verifikim ndaj PD
1 mln USD pr lobim n SHBA prokuroria nis verifikim ndaj PD
24 Nentor 2017 - 17:12
Aktualitet
'Balili', Policia: Sekuestruam resortin dhe 36 apartamente e biznese/VD
'Balili', Policia: Sekuestruam resortin dhe 36 apartamente e biznese/VD
Share
24 Nentor 2017 - 13:15
Aktualitet
Digjet një banesë në Lezhë, nuk ka të lënduar/Video
Digjet një banesë në Lezhë, nuk ka të lënduar/Video
Share
24 Nentor 2017 - 16:00
Aktualitet
FOTO/Tiran, gruaja prplaset ngamakina, ndrron jet n spital
FOTO/Tiran, gruaja prplaset ngamakina, ndrron jet n spital
Share
24 Nentor 2017 - 15:45
Aktualitet
Xhaçka takon Thaçin, dakordësi për ngritjen e komitetit ndërministror
Xhaçka takon Thaçin, dakordësi për ngritjen e komitetit ndërministror
Share
24 Nentor 2017 - 15:21
Aktualitet
Gjonaj:Qytetart t pastrojn mjedisin ashtu si ne do t pastrojm drejtsin
Gjonaj:Qytetart t pastrojn mjedisin ashtu si ne do t pastrojm drejtsin
24 Nentor 2017 - 15:10
Aktualitet
Panairi Ndrkombtar Klik Ekspo Group nga 23-26 Nntor n Tiran
Panairi Ndrkombtar Klik Ekspo Group nga 23-26 Nntor n Tiran
Share
24 Nentor 2017 - 14:58
Aktualitet
6 vite burg gardistit q terrorizoi karburantet, u zbulua nga Iphone
6 vite burg gardistit q terrorizoi karburantet, u zbulua nga Iphone
24 Nentor 2017 - 14:32
Aktualitet
Prefekti i Lezhës kusht bashkive  për fondin e emergjencave civile
Prefekti i Lezhës kusht bashkive  për fondin e emergjencave civile
Share
24 Nentor 2017 - 14:24
Aktualitet
Veliaj, medalje kampionit Keta Ja dhurata q mori prej tij
Veliaj, medalje kampionit Keta Ja dhurata q mori prej tij
Share
24 Nentor 2017 - 14:17
Aktualitet
Zbardhen t dhnat e TIMS, edhe Elona Gjebrean 'Audin' e Habilajve
Zbardhen t dhnat e TIMS, edhe Elona Gjebrean 'Audin' e Habilajve
24 Nentor 2017 - 13:54
Aktualitet
Kapet 35 vjeçari me drogë,e kishte fshehur në bagazhin e makinës
Kapet 35 vjeçari me drogë,e kishte fshehur në bagazhin e makinës
Share
24 Nentor 2017 - 13:23
Aktualitet
'Urdhri' i Rams,ministrja prvesh mngt,shfaqet me dorashka e...!
'Urdhri' i Rams,ministrja prvesh mngt,shfaqet me dorashka e...!
Share
24 Nentor 2017 - 12:45
Aktualitet
Brenda luksit t “Pallatit Mbretror” t “Eskobarit t Ballkanit”
Brenda luksit t “Pallatit Mbretror” t “Eskobarit t Ballkanit”
Share
24 Nentor 2017 - 12:46
Aktualitet
“Pastrojm Shqiprin q duam” Bashkia e Tirans e nxnsitaksion
“Pastrojm Shqiprin q duam” Bashkia e Tirans e nxnsitaksion
Share
24 Nentor 2017 - 12:38
Aktualitet
Çako takon homologun e tij grek, bashkë kundër krimit të organizuar
Çako takon homologun e tij grek, bashkë kundër krimit të organizuar
24 Nentor 2017 - 12:18
Aktualitet
Policia greke sekuestron 104 kg marijuan,vinte nga Shqipria
Policia greke sekuestron 104 kg marijuan,vinte nga Shqipria
Share
24 Nentor 2017 - 12:19
Aktualitet
“M mbani kot n burg” Refuzohet lirimi i grabitsit t blindave me para
“M mbani kot n burg” Refuzohet lirimi i grabitsit t blindave me para
Share
24 Nentor 2017 - 11:14
Aktualitet
Pak aste me fmijt jetim,artistt q gzuan t vegjlit:Solidaritet
Pak aste me fmijt jetim,artistt q gzuan t vegjlit:Solidaritet
Share
24 Nentor 2017 - 11:48
Aktualitet
Polict n arrati/ Dalin detaje t reja, si kan ikur nga Shqipria
Polict n arrati/ Dalin detaje t reja, si kan ikur nga Shqipria
24 Nentor 2017 - 11:19
Aktualitet
Sekuestrohet ‘Santa Quaranta’ resorti luksoz i Klement Balilit
Sekuestrohet ‘Santa Quaranta’ resorti luksoz i Klement Balilit
1   2   3   4
Intervista
Shqipria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficert, Vasili: Operacioni pr arrestimin udekonspiruanga policia
Bashkshorti i Esmeralda Uruit: Ja si fitova ndaj shpifjes s RD-s
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278
aktualitet