Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
11 Nentor 2017 - 12:51 | përditesuar në 15:08
1 t kanabis,patrullua u përgjua,polici i
kapur vëllai i zv/komandantit të kufirit
Polici i arrestuar në Shkodër si i implikuar në një ton kanabis te sekuestruar në Velipoje eshte Enriko Zyle, sipas burimeve të Report Tv është vëllai i zv/ komandatit te kufirit në qarkun verior, Ndrek Zyla.

Sipas burimeve, ai kishte dalë garant te trafikantët për transportonin e drogës nga Shkodra për në fshatin Vilun të Velipojës. Ndërsa patrulla e policisë së Shkodrës ishte vendosur në përgjim, pasi dyshohej për mbështetje të trafikantëve.

Forcat Speciale nga Tiranë mësohet se u kanë thënë policëve të patrullës që të ruajnë furgonin pasi ka disa hajdutë. Në momentin që droga po shkarkohej nga furgoni për në bodrumin e hotelit në Vilun ndërhynë Forcat Speciale nga Tiranë. 

dy.b/shqiptarja.com

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Punisher Po eshte normale kjo policet e korruptuar i lini ne Shkoder, ndersa ata qe bejne detyren i syrgjynosni ne qytete tjera. Turp per policine e shtetit .
avatar
Anonim
Dikush Polici punonte ne Tirane dhe nuk kishte forca speciale nga Tirana. Policia e Shkodres kreu aksionin.
avatar
Anonim
X Jane dhe njerezit e flamur nokes kot nuk ka qene minister
avatar
Anonim
Y96 PO NUK filluat NGA TAHIRI asgje, PO asgje NUK TE bind SE RAMA ESHTE RRUAMA NE PUSHTET .TAHIRI RAMA ILIRI JANE PESHQIT E MEDHENJ.TE TJERET JANE CIRONKA TE PJELLE NGA PESHKAQENET .DONALD LU MOS HESHT!! KETA TE TRE JANE KALI I TROJES .TE TJERET ??? VENE E VIJNE.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/02/2018, VITI VIII- NR.41