Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 05:01 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 12:09 | përditesuar në 12:19
Aksident nė Elbasan, nė gjendje
tė rėndė njė 42- vjeēar
Njė aksident i rėndė ka ndodhur nė Elbasan, ku njė automjet ka aksidentuar njė biēikletė duke plagosur rėndė drejtuesin e saj.

Bėhet e ditur se ėshtė arrestuar drejtuesi i automjetit, Gentjan Shoti, 22 vjeē, banues nė fshatin Pėrparim Peqin.

Si pasojė e aksidentit i plagosur rėndė ka mbetur 42- vjeēari I.T, gjithashtu banues nė fshatin Pėrparim Peqin.

Pėr shkak tė plagėve tė marra, 42- vjeēari ėshtė dėrguar drejt Tiranės pėr mjekim tė specializuar.


Njoftimi i policisė:
Specialistėt e Sektorit tė Qarkullimit Rrugor, nė Komisariatin e Policisė Peqin bėnė arrestimin nė flagrancė tė shtetasit:

Gentjan Shoti, 22 vjeē banues nė fshatin Pėrparim Peqin

Arrestimi I tij, u bė pasi nė fshatin Palaj duke drejtuar mjetin tip“Benz ”, me targa AA 257 BU, ka aksidentuar biēiklistin, shtetasin I.T., 42 vjeē banues nė fshatin Pėrparim Peqin, I cili u dėrgua nė spital nė Tiranė dhe ndodhet nė gjėndje tė rėndė shėndetėsore.

Materialet i kaluan Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Elbasan pėr veprime tė mėtejshme pėr veprėn penale "Shkelja e Rregullave tė Qarkullimit Rrugor" parashikuar nga neni 290 i Kodit Penal.

Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

5 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Ekskluzive/ Fleckenstein rrėzon raportin e teknikėve tė PD-sė
Intervista/17 vjeēarja shqiptare hap shoqatė bamirėsie online
20 vjeēarja shtatzėnė:Ndihem grua e plotėsuar nga jeta 100%
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 18/08/2017, Viti VII - NR.194