Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Janar 2018 - 20:32 | përditesuar në 21:03
Aksident te rruga e Elbasanit,
makina pėrplas njė kalimtare
Tiranė-Aksident te rruga e Elbasanit, makina pėrplas kalimtaren, ambulanca nuk ka shkuar ende nė vendngjarje. E aksidentuara ka marrė plagė tė rėnda nga goditja ndėrkohė ambulanca ėshtė telefonuar nga kalimtarėt e rastit por ende nuk ka mbėrritur nė vendngjarje pėr ta ndihmuar.

Kalimtarja po kalonte te vijat e bardha por makina ka qenė me shpejtėsi dhe nuk ka mundur tė frenoj, si pasoj ėshtė goditur.

aksident te ambasada
aksident te ambasada

 

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16