Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 14:06 | përditesuar në 16:35
Arrestohet 21 vjeēari nė Sarandė,
dogji qėllimisht 50 hektarė pyje
Njė i ri nė Sarandė ėshtė arrestuar nga policia pasi ka djegur qėllimisht 50 hektar pyje.

21 vjeēari, Jorgo.R ėshtė arrestuar nė flagrancė pasi i ka vėnė zjarrin qėllimisht vendit tė quajtur “Gropa”, nė fshatin Leshnicė, duke djegur 50 hektar sipėrfaqė pyjore.

Materialet u referuan nė Prokurorinė e Rrethit Gjyqėsor Sarandė nė ngarkim tė tij pėr veprėn penale ''Shkatėrrimi i pronės me zjarr”.

Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Gezim Ky djale nuk do futur ne burg,por ky dhe prinderit qe e kane edukuar duhet te presin dhe pastrojne pyllin qe u doq,dhe me shpenzimet e tyre duhet ta mbjellin dhe ta rrisin pyllin nder vite..
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279