Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:27 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Janar 2018 - 16:06 | përditesuar në 16:36
Marku-qytetarėve: Denonconi
korrupsionin nė Prokurori
Nė faqen online formular pėr tė denoncuar
Kryeprokurorja Arta Marku kėrkon ndihmėn e qytetarėve pėr tė luftuar korrupsionin nė radhėt e sistemit tė prokurorisė.

Nė faqen zyrtare tė prokurorisė sė pėrgjithshme aty ku deri pak ditė mė parė ka qenė profili i kryeprokurorit Llalla, administrate e Markut ka vendosur shėnimin

“Ftojmė tė gjithė qytetarėt qė kanė informacione pėr abuzime tė prokurorėve dhe tė zyrtarėve tė tjerė nė ēdo institucionin publik, tė denoncojnė nė kėtė adrese postare”.

Me anė tė kėsaj adresė ēdo qytetarė mund tė denoncojė pretendimet e tij mbi njė shkelje tė prokurorit, ndėrsa kėto informacione pritet tė vlejnė dhe pėr procesin e Vetting-ut nė tė cilin po kalojnė prokurorėt.

si ishte
(Si ishte mė parė faqja e Prokurorisė)

si eshte
(Si ėshtė tani faqja, me formularin e denoncimit) 
Linku i faqes sė Prokurorisė

Redaksia Online
A.Gj/Shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Violeta Kur do te denoncosh faqa e denoncimit nuk punon.dmth genjejm te genjejm.
avatar
Anonim
h E cilin tė denoncojmė mė parė ? Duhen gjithė spiunet e komunizmit dhe nuk i zhdukni dot hajdutėt,korruptuarit,degenerata e ēdo qelize shqiptare. Dorzohuni jeni tė rrethuar dhe pushtuar.
avatar
Anonim
lini Gjejini vete prandaj jeni ne ate karrike.Kontrolloni sa te madh e kane portofolin.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40