Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:32 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
25 Maj 2017 - 09:11 | përditesuar në 09:19
Banorėt e ish-kullės sė Gjonmarkajve
nė Shkodėr: Po na zėnė hapėsirat publike
SHKODER-Banoret e bllokut tė pallateve te ish kulla Gjonmarkajve nė qytetin e Shkodrės kanė ngritur pretendimin se po u uzurpohet hapėsira publike pėrpara pallateve!
 
Bianka Gjonmarkaj e afėrme e gjonmarkajve pretendon se ka dokumente pėr kėtė hapėsirė qė po i uzorpohet!
 
Banoret kėrkojnė qė tė kompensohet hapėsira para pallateve dhe tė respektohet hapėsira pėr kalimin e ambulancave dhe zjarrfikėsve!

shkoder banoret
shkoder banoret
(Banorėt duke protestuar)
 
Redaksia Online
B.B/Shqiptarja.com

3 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 21/07/2017, Viti VII - NR.170