Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 12:25 | përditesuar në 12:31
Elbasan, dhunuan kunatat
pėrfundojnė nė pranga vėllezėrit
Dy vėllezėr kanė pėrfunduar nė pranga, pasi kanė ushtruar dhunė mbi kunatat e tyre.

Policia e Elbasanit ka arrestuar Fatmir dhe Naim Metėn, pėrkatėsisht 55 dhe 51 vjeē, tė dy banues nė fshatin Gracen, pasi nė banesė ata kanė ushtruar dhunė fizike dhe psikologjike ndaj A.M, 44- vjeēe dhe 55- vjeēare N.M.

Tė dy tė arrestuarit akuzohen pėr ushtrim dhune nė familje.

Njoftimi i policisė:
Specialistėt pėr Krimet, nė Komisariatin e Policisė Elbasan, bėnė arrestimin nė flagrancė tė shtetasve:

Fatmir Meta dhe Naim Meta, 55 dhe 51 vjeē tė dy banues nė fshatin Gracen.

Arrestimi i tyre, u bė pasi nė banesė dyshohen tė kenė ushtruar dhunė fizike dhe psikologjike ndaj kunatave tė tyre, shtetaseve A.M., dhe N.M., 44 dhe 50 vjeēe.

Materialet i kaluan Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Elbasan pėr veprime tė mėtejshme pėr veprėn penale "Dhuna nė familje" parashikuar nga neni 130/a/2 i Kodit Penal.

Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276