Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:44 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
24 Maj 2017 - 21:43 | përditesuar në 23:21
Fėmija po luante me biēikletė
si i mbijetoi atentatit nė Vlorė
Atentati me 2 viktima dhe njė tė plagosur nė Vlorė pėr pak sa nuk i ka marrė jetėn dhe njė fėmijė 9-vjeēar i cili kishte dalė nė trotuarin e lagjes pėr tė luajtur si ēdo pasdite.
 
Ajo ēka ka mbetur nga i mituri ėshtė biēikleta e tij tė cilėn e ka braktisur sapo kanė nisur krismat e para.
 
Fatmirėsisht i mituri s’ka marrė lėndime nga kjo ngjarje ndėrsa ėshtė terrorizuar teksa ka parė personin qė qėllonte me armė drejt verandės sė lokalit “Hotel Vlora” nė sheshin e Flamurit.
 
Nė kėtė atentat viktimė ka mbetur pronari i lokalit biznesmeni Enver Hyseni njėherazi pronar dhe i "Vlora Channel" dhe Roland Saliu kreu i OSHEE Vlorė.

biciklete

bicikleta
  Biēikleta e tė miturit 2 metra larg vendit tė atentatit ku humbi jetėn Roland Saliu

Redaksia Online
Al.N/Shqiptarja.com

10 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Balla: Llalla ikėn nė 7 dhjetor Kryeprokurori i ri i pėrkohshėm
Studiuesi Belushi-Ramës: Krijo dikasterin ministerial për arbëreshët
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 10/12/2017, VITI VII- NR.292