Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
27 Nentor 2016 - 07:09 | përditesuar në 10:06
FOTO+VIDEO/Grabitet karburanti
nė Lezhė, dhunohet fizikisht roja
Shuma e grabitur dyshohet 100 mijė lekė
Njė pikė karburanti nė aksin rrugor Lezhė-Shkodėr, ėshtė grabitur nėn kėrcėnimin e armėve nė orėt e para tė mėngjesit tė kėsaj tė diele. 

Dy persona tė paidentifikuar kanė dhunuar punonjėsin e karburantit Lek Perkeqi dhe si rrjedhojė kanė grabitur njė shumė tė konsiderueshme parash, mbi 100 mijė lekė tė reja, e cila ishte xhiroja ditore e pikės sė karburantit.


Punonjėsi i karburantit Lekė Perkeqi ėshtė dėrguar me urgjencė nė drejtim tė spitalit, pas lėndimeve tė marra nga grabitėsit. 

roja i grabitur lezhe karburanti
Roja i karburantit i cili u godit me sende tė forta nga autorėt

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15