Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
05 Gusht 2013 - 18:03
FOTOLAJM/ Plehrat nė rrugėn e 
Ksamilit, Tare: Turizmi shqiptar?!
KSAMIL- Edhe pse ndodhemi nė stinėn e verės dhe numri i turistėve vendas e tė huaj qė zgjedhin tė vizitojnė bregetin Jonian ka ardhur nė rritje, ka ende disa faktorė qė lėnė pėr tė dėshiruar.
 
Njė problem tejet shqetėsues mbetet ndotja e mjedisit. Nė njė foto tė publikuar nė faqen e tij nė rrjetin social “Facebook”, Auron Tare, denoncon mbeturinat e hedhura nė rrugė nė njė nga zonat mė tė preferuara nga turistėt, atė tė Ksamilit.
 
Rrugės qė tė ēon drejt bregdetit tė Ksamilit, plehrat kanė “pushtuar” rrugėn kryesore, edhe pse kazanėt e mbeturinave ndodhen pikėrisht aty.
 
E sikur tė mos mjaftonte me kaq, disa lopė ndodhen aty pranė mbeturinave. Kjo pamje tė lė njė shije tė hidhur dhe vret syrin e ēdo kalimtari e sidomos tė turistėve tė huaj, tė cilėt vijnė pėr tė vizituar Shqipėrinė.

ksamil
(Fotoja e publikuar nga Auron Tare me dicituren : Nė Ksamil)

Redaksia Online
(e.s/shqiptarja.com)

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
kordinatori kjo pune eshte kudo ne bregdet.jo vetem ne ksamil.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274