Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 16:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
07 Dhjetor 2013 - 21:50
FOTOLAJM/Spiropali, foto me
miqtë Ismail dhe Elena Kadare
TIRANË - Elisa Spiropali qenkërka shumë mike me Ismail dhe Elena Kadare!

Kjo kuptohet prej një fotoje, që Spiropali ka postuar sot në mbrëmje në faqen e saj në Facebook.

"Sonte me dy miq të lartë, që i dua dhe më duan pa doganë", janë fjalët e drejtoreshës së re të Përgjithshme e Doganave, që shoqërojnë foton, ku ajo shfaqet me çiftin e shkimtarëve, me sa duket e ftuar në shtëpinë e tyre.

Redaksia Online
(mag/shqiptarja.com)

16 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
nb Ismaili mbetet komunisti me i ndershem ne shqiperi respekt
avatar
Anonim
I verteti Fytyra e vertete e Kadarese(lexo Bukovski) nuk mund te fshihet mbas librave te tij. Mbaj mend qe njerzit ne tirane atehere kur i pyesnin ku banoni? Pergjigjeshin: Tek shalet e helenes. Ajo Tik tak i PD Rajmonda Bulku u terhoq nga padia ne gjykate kur tjetri i tha publikisht ne Tv: Do te behesh dashnore e kadarese me vendim gjykate?
avatar
Anonim
fotografjatricja Ta dini ju mor miq te nderuar se sa fotografi me te tille njerez te rendesishem,te nderuar dhe te respektuar kam une.Po une jam pak e ndrojtur dhe nuk i publikoj.
avatar
Anonim
DOGANIERI Elisa c'far po bene me doganat jo me miqte e ty.Edhe Ismaili po te ishte ne dogane do fliste per punen e tij,te tjerat jane problemet e tua,se ke ke mike ti edhe une kam ca foto me Ismailin a ti botoj se mos ze ndonje vend pune.Po presim te dyfishosh te ardhurat dhe jo komente
avatar
Anonim
dogana Po dyfishimin e ka kryer. Spiropali, po ti s'paske sy te shohesh. Te dhembkan syte kur njerez te mire behen bashke.
avatar
Anonim
Vlonjati Kush eshte kjo mo
avatar
Anonim
iris Te zgjuarit jane bashke ne bote,te fjeturit vec e vec.
avatar
Anonim
ai cuni imagjinoj cfr qejfi bejne te tre
avatar
Anonim
Kiku Spiroali e branduar. Mas nje muaji m Anri Salen qe te ndihet e mbular nga kutura. Katunarllik.
avatar
Anonim
Tiranasi Kiku meso te shkruash vella se e ke djallos fare
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 25/07/2017, Viti VII - NR.173