Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:23 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
19 Tetor 2017 - 11:01 | përditesuar në 11:06
“Furtuna” në Elbasan,vjen reagimi
i parë nga PD,deputeti:Gallatë ...
Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, ka reaguar vetëm pak minuta pas “furtunës” në Policinë e Elbasanit. Duke e quajtur këtë vendim të Drejtorit të Përgjithshëm, Haki Çako, një gallatë të madhe, Boçi shkruan në “Facebook” se nuk po merret vesh pse u shkarkuan, pse vepruan gabimisht apo pse nuk vepruan gabimisht.

Përmes ironisë, deputeti sjell në vëmendje një fjalë të urtë për këtë që i ka ngjarë policisë “Hall me burrë e hall pa burrë, hall mos martohesh kurrë”.

“Gallatë e madhe me policinë e Elbasanit. Nuk po merret vesh i shkarkuan pse vepruan gabimisht apo pse nuk vepruan gabimisht!??? Hajde ta gjesh gabimin. Në Elbasan ka nje fjalë të urtë për këtë që i ka ngjarë policisë: “Hall me burrë e hall pa burrë, hall mos martohesh kurrë””, shkruan deputeti. 

boci fb
(Reagimi i Boçit)

d.c./shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Mediu: Pyetja ime pėr Bashėn pse opozita s'ėshtė nė sheshe?
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/11/2017, VITI VII -NR.277