Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
01 Dhjetor 2017 - 13:10 | përditesuar në 15:47
FOTO/Fushė Krujė, helikopteri i
FA evakuon nėnėn me fėmijėn
Tė pėrmbytur fshatrat Derven e Mallkuē
Ministrja Gjonaj: Kemi marrė plan masash
Nis operacioni i Forcave tė Armatosura nga ajri pėr t'i ardhur nė ndihmė banorėve tė bllokuar nė fshatrat Derven dhe Mallkuē tė Fushė Krujės. 

Shtėpitė e banorėve tė kėtyre dy fshatrave kanė prej mbrėmjes sė djeshme nė pushtetin e ujit, ndėrsa janė evakuuar me helikopter mesditėn e kėsaj tė premte. Mes banorėve tė evakuuar ėshtė edhe njė nėnė me fėmijėn nė krah. 


fushe kruje
fushe kruje permbytje
fushe kruje permbytje
(Disa momente dramatike tė evakuimit tė banorėve nė Fushė-Krujė)

zonja ne helikopter
 

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

2 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 25/02/2018, VITI VIII- NR.45