Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
14 Shkurt 2018 - 10:26 | përditesuar në 10:32
Heroina në Durrës,Krimet e Rënda
lënë në burg shoferin e kamionit
Gjykata e Krimeve të Rënda ka caktuar masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 63-vjeçarin Bujar Shazivari, i cili u kap me 11 kg heroinë në Portin e Durrësit.

63-vjeçari udhëtonte me një kamion që transportonte qese drejt Italisë, por në kabinën e mjetit u gjet lënda narkotike nga qeni anti-drogë. 

Heroina u sekuestrua tri ditë më parë në port, ku nga kontrolli i imtësishëm u gjetën 10 pako të mëdha dhe një pako e vogël ku brenda tyre kishte lëndë narkotike të dyshuar heroinë, 11.4 kg, e cila është sekuestruar në cilësinë e provës materiale ku do kryhet dhe peshimi i plotë i saj.

heroina durres
(Pamje nga heroina e kapur në kamion)

d.c./shqiptarja.com

 

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Popull Viktima shoferi ne burg bosi I heroines eshte politikan eshte detyra e XHAFES ta zbuloje
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40