Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 21:27 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Janar 2018 - 13:25 | përditesuar në 14:33
Kush ėshtė i riu qė u grabit nė
Ksamil, jeta e tij luksoze/FOTO
Horror,maskat e lidhin nė banesė, ja ēfarė i marrin
Njė ngjarje horror ka ndodhur mėngjesin e sotėm nė Ksamil, ku njė person ėshtė pėrballur me tmerrin. Bėhet fjalė pėr shtetasin Petro Lula, i cili ėshtė lidhur dhe rrahur nė banesėn e tij nga tre persona tė maskuar dhe tė pajisur me armė zjarri.

Shėrbimet Policore kanė shkuar menjėherė pranė vendit tė ngjarjes dhe nga verifikimi paraprak ka rezultuar se:

Nė Ksamil, rreth orės 07:30, nė banesėn e shtetasit P.L., (ndėrtesė tre katėshe, e cila pėrdoret si shtėpi pushimi gjatė sezonit veror), kanė shkuar tre shtetas tė maskuar e tė armatosur me armė zjarri, tė cilin e kanė rrahur e goditur me qytėn e armės dhe e kanė lidhur. Autorėt e maskuar i kanė marrė ēelėsat e banesės dhe kanė hyrė pėr tė vjedhur.

Mė pas, i kanė marrė dhe mjetin tip “Benz”, me targa AA 322 DP, dhe janė larguar. Policia ka ngritur pika kontrolli me qėllim identifikimin dhe kapjen e autorėve. Ndėrkohė, grupi hetimor ka nisur punėn pėr zbardhjen e plotė tė ngjarjes.

i grabituri ksmail

i grabituri

i grabituri ksmail

d.c./shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Anonim Rendesi ka qe djali esht mire sa per te tjeret ka zoti. Pa ketu ne shqiperi njeri se then dot te drejten
avatar
Anonim
Fredi Thuaj mire qe paska shpetuar dhe se kane vrare fare kafshet. O shqiptar, por paske bere gjithe kete investim. Ver dhe dy leke dhe instalo sistem alarmi, merr dhe ca pitbulle dhe leshoi ne oborr. Sikur nuk e di ne cfare vendi jeton. Nejse shyqyr me kaq.
avatar
Anonim
PPSH Edhe demokraci edhe met siguru jeten ska.
avatar
Anonim
Proka Stavri,ja kam futur nga kendi i shkurtuar. Don Kishot e Sanqo Panqa ishin tek mullinjte e eres. Ashtu eshte Robin Hudi i ndihmonte te varferit duke i vjedhur te pasurit. Tung
avatar
Anonim
anonim Po shiko se mos vijne edhe tek lagjia jote Robi Hudi ore gangster.
avatar
Anonim
Stavri Jo Donki Shot por Robin Hudi .
avatar
Anonim
Lulo Lulo ti je pederast ose shtresa me e ulet e shoqeris.. Bq.. Mu.i
avatar
Anonim
anonim Mos e ngaterron me veten tende ,se tipa si ty ka kudo zoti eshte i madh dhe shikon mos fol ashtu se djalin shyqyr qe shpetoi nga trimat me kalashikov.
avatar
Anonim
Proka Hajt more vlla se askush nuk vjedh uje se eshte i mjaftuar ne Shqiperi. Ky tipi me siguri eshte lavderuar se ka pasuri dhe mire ja bene. Duhet nje Don Kishot ne Shqiperi qe tju marre pasurine te pasurve dhe te ju ofroje te varferve,ne kete menyre zgjidhen problemet sociale qe kemi. Me te mira
avatar
Anonim
Anonym Po kaq pleura ekzistojn si puna jote qe thua kshu. Ky djal vetem ka par tmerin me sy edhe ti thua mire tja bejn te te vi turp po shqiptaren pa cip si puna jote thon keto
avatar
Anonim
nicola sama jaja so ist das immer das selbe die 20 tage sind um danke
avatar
Anonim
Dunglla Na rrufsh trapin o Hitlero, paske msu gjuh te huj ti, katunar.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40