Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:46 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Janar 2018 - 16:20
Itali, po shkonte në punë,përplaset
për vdekje infermierja shqiptare
ITALI-Një grua shqiptare ka humbur jetën, pasi është përplasur nga një makinë mëngjesin e sotëm. Aksidenti ka ndodhur në San Lazzaro të Bolonjës, ndërsa ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Në drejtimin e makinës që përplasi për vdekje shqiptaren ishte një grua, e cila ndaloi dhe kërkoi ndihmën e ambulancës, por shqiptarja ndërroi jetë në vend. Mediat italiane theksojnë se viktima punonte si infermiere në “Villa Serena” dhe po shkonte në punë në momentin që është aksidentuar. 

d.b/shqiptarja.com

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16