Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 07:34 | përditesuar në 08:26
Kapet gomonia nė Shėngjin
dyshohet pėr trafik droge
Njė gomone ėshtė bllokuar   gjatė orėve tė para tė mėngjesit tė sotėm nė brigjet e plazhit tė Shėngjinit.

Gomonia ėshtė bllokuar rreth orės 04:00 tė mėngjesit tė sotėm dhe gjithashtu blutė e Lezhės kanė vendosur nė pranga dy persona qė ndodheshin pranė gomones.

Pranė mjetit lundrues janė gjetur 30 bidona benzinė, tė cilėt kanė shtyrė grupin hetimorė tė dyshojnė se mjeti do tė pėrdorej pėr trafik droge.

Vazhdojnė hetimet pėr zbardhjen e plotė tė ngjarjes.

Njoftimi i policisė:
Lezhe, Kapet ne brigjet e shengjinit nje gomone.

Gomonia eshte pikasur rreth ores 4 te mengjesit nga policia kufitare, prane saje jane gjetur dhe 30 bidona benzine. Policia ka ndaluar dy persona te cilet ndodheshen ne gomone.

Dyshime se do perdorej per trafik droge vijojne hetimet.

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276