Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:11 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Janar 2018 - 13:44 | përditesuar në 13:55
Korēė, i dehuri pėrplas me "Golf-in
patrullėn e policisė, arrestohet/Emri
KORĒĖ- Njė 48-vjeēar nė ka rėnė nė pranga pasi nė gjendje tė dehur ka pėrplasur me automjetin e tij patrullėn e policisė. 

Shpėtim Prrenjasi u arrestua natėn e kaluar pasi duke lėvizur me automjet tip “Golf” me targė AA 743 CA, nė “Bulevardin Republika” ka aksidentuar mjetin e policisė. 

Nga kjo ngjarje nuk ka persona tė lėnduar, pėrveē dėmeve materiale. 

Njoftimi i policisė: 
Specialistėt e Seksionit pėr Krimet nė Komisariatin e Policisė Korēė, bėnė kapjen dhe arrestimin nė flagrancė tė shtetasit: Shpėtim  Prrenjasi, 48 vjeē, banues nė fshatin Mborje.

Arrestimi i tij u bė pasi, mė datė 11.01.2018, rreth orės 23:00,  nė “Bulevard Republika”,  ky shtetas duke drejtuar nė gjendje tė dehur mjetin tip “Golf”, me targė AA 743 CA, ėshtė pėrplasur me njė mjet tė patrullės sė Policisė tip “Chevorlet” duke shkaktuar vetėm dėme materiale. Materialet i kaluan Prokurorisė tė Rrethit Gjyqėsor Korēė pėr veprėn penale “Drejtimi i mjetit nė mėnyrė tė parregullt” parashikuar nga neni 291 i Kodit Penal.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

17 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16