Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 18:22 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
19 Shtator 2017 - 20:18 | përditesuar në 20:22
Librazhd, vrisnin kafshė tė egra
policia nė ndjekje tė 2 gjuetarėve
LIBRAZHD-Policia ka bllokuar makinėn e dy gjuetarėve nė Parkun Kombėtar tė Shebenikut, tė cilėt u larguan me shpejtėsi duke braktisur mjetin sapo panė blutė.
 
Megjithatė dy gjuetarėt janė identifikuar ndėrsa do tė gjobiten me akuzėn e gjuetisė sė paligjshme.
 
Agjencia e Zonave tė Mbrojtura ka publikuar edhe fotot e kafshėve qė janė vrarė nga gjuetarėt. 


dy.b/shqiptarja.com

18 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
tirane turp te ket policia pse nuk i vran keta zagar qe gjujne pa leje po i arrestojne keta plera funderimat..sduhet ti arrestojne por ti ekzekutojne se keta gjuetare jan llumi i shqiterise..
avatar
Anonim
Toni Policia ndjek gjuetaret tu mar mishin te shkretve Ngreu o shoku Enver ku je se na myten keta komunista qe ke len mbrapa
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14