Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 01:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
14 Mars 2018 - 09:57 | përditesuar në 11:11
Mes dhimbjes pėr nėnėn dhe tė
vėrtetės,djali ‘fal’ nusen vrasėse
Nusja helmoi vjehrrėn, ngjarja u zbardh pas njė viti
KAMEZ - Report Tv ka zbardhur detaje tė reja nga krimi i rėndė i ndodhur njė vit mė parė, por i zbardhur nga policia ditėn e djeshme, ku nusja kishte vrarė vjehrrėn e saj me helm. Ngjarja e rėndė ka ndodhur nė prill tė 2017 nė Kamėz, ndėrsa ditėn e djeshme ėshtė arrestuar nusja vrasėse, Marjana Cmeta.

Report Tv mėsoi se burri i saj ka qenė i fundit qė ka zbuluar tė vėrtetėn, ndonėse nuk ėshtė ndalur asnjė ēast sė kėrkuari pėr tė. Mes vuajtjes dhe dhimbjes pėr humbjen e nėnės sė tij, djali besonte se njė ditė e vėrteta do tė dalė nė dritė, ashtu siē edhe ndodhi, ndonėse nuk e dinte se pas krimit fshihej pikėrisht nusja e tij. 

shtepia
(Banesa e familjes Lami nė Kamėz)

E vėrteta ka qenė tepėr e rėndė pėr tė, por vendimi i tij lidhur me vrasėsen e tė ėmės, pra nusen e tij, ka qenė befasues. Edhe pse ai vazhdon tė mbajė ende dhimbjen pėr tė ėmėn, treguar kjo pėrmes postimeve dhe fjalėve tė dhimbshme postuar herė pas here nė ‘Facebook’, djali ka vendosur tė mos hakmerret ndaj nuses, duke e lėnė atė tė lirė. Me tė marrė vesh tė vėrtetėn, ai ėshtė ndarė nga vajza 21-vjeēare, e cila tashmė do tė pėrballet me drejtėsinė pėr krimin e rėndė.


d.c./shqiptarja.com

5 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
LORA Krimi pa ndeshkim eshte edhe me i rende,,,,sepse gjeneron vetem krime ciklike. Denimi ,pa meshire, i kesaj krimineleje eshte vetem ceshjte e zbatimit te ligjit;kurrsesi ceshtje meshire, nga kushdo qofte.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 16/03/2018, VITI VIII- NR.61