Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Gusht 2017 - 19:37
Pogradec, zhduket nga banesa 16
vjeçarja, xhaxhai kërkon mbesën
Një 16 vjeçare në qytetin e Pogradecit është larguar nga banesa duke shqetësuar familjarët e saj.

Ka qenë xhaxhai i vajzës ai i cili ka bërë kallzimin në polici, për humbjen e mbësës së tij.

48 vjeçari J.SH, banues në fshatin Stropckë ka thënë në polici se ditën e djeshme se mbesa e tij J.SH, 16 vjeçe është larguar nga banesa gjatë orevë të mbrëmjes dhe nuk është kthyer më.

Policia bën me dije se po punohet për gjetjen e saj.

Materialet për hetime të mëtejshme i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec.

Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com
 

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276