Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:07 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Janar 2018 - 10:31 | përditesuar në 12:48
Policia e Shtetit bėn 105 vjet 
Basha: Sot nė duart e krimit
Kreu i PD nė shtėpinė e Artan Cukut
Nė 105 vjetorin e Policisė sė Shtetit, kryedemokrati Lulzim Basha ka zgjedhur tė nderojė uniformat me njė vizitė nė shtėpinė e oficerit tė vrarė tė policisė Artan Cuku.

Nė kėtė vizitė Basha shoqėrohej nga deputetėt Flamur Noka, Enkelejd Alibeaj, Gent Strazimiri si dhe nga efektivė tė liruar tė policisė. Gjatė vizitės, Basha ka vėnė theksin tek veprimi sa mė shpejtė i institucioneve pėr tė dėnuar ata qė ngritėn dorė ndaj Artan Cukut duke i marrė jetėn. 

"Nė kėtė 105 vjetor policia ėshtė nė njė moment tragjik, e tradhtuar nga drejtuesit politik. Nėse mė parė kriminelėt merrnin arratinė dhe policia ishte nė ballė tė luftės, sot kriminelėt janė nė krye tė Policisė sė Shtetit, ndėrsa drejtuesit e policisė kanė marrė arratinė, ose janė goditur nga krimi, sikurse ėshtė oficeri Artan Cuku.

Tė tjerė janė larguar si Dritan Zagani, pasi denoncuan lidhjet e pushtetit kriminal, lidhjet kriminale tė Saimir Tahirit. Tė bashkohemi nė njė aleancė vlerash pėr tė shporrur aleancėn e krimit"
Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
21 janar 2011 Muaji me i "lavdishem "i policise se shtetit eshte janari 2011 dhe konkretisht 21 janari 2011, kur u pushkatuan pa gjyq 4 qytetare te pafajshem nga policia e shtetit me ne krye Lulzim Bashen.
avatar
Anonim
Muli Ty o idiot te jane verbuar syte nga etja per pushtet mbasi me kohen tende policia ishte be duart tuaja kriminele qe vrate te pafajshem e zhduket provat , polices te ripnin etj Nje gje duhet te dini se drejtesia do vihet ne vend e vetem athere populli do qetsohet Vrasesit pas hekurave
avatar
Anonim
emigranti po pse na bene te dershmnin more legen po sje ti qe ke bere gjithe ato gabime turpe hyyyyy
avatar
Anonim
Muli Ty o idiot te jane verbuar syte nga etja per pushtet mbasi me kohen tende policia ishte be duart tuaja kriminele qe vrate te pafajshem e zhduket provat , polices te ripnin etj Nje gje duhet te dini se drejtesia do vihet ne vend e vetem athere populli do qetsohet Vrasesit pas hekurave
avatar
Anonim
x Ne 21-janar 2011,ku ti ishe M.P.B dhe u vran 4-demostrus dhe u plagosen me dhjetra te tjer,me qindra te tjer u rrahen barbarisht pa ber asnji faje,njerz qe kalonin rruges per pune te tyre.Policia ne dore te kujt ishe ?..zoti kriminel Basha.
avatar
Anonim
Emigrati Keni te drejt ju te p.d se policin e perdore si arme zjarri me 21 janar 2011.pastaj thonit qe autori ik ne drejtim te paditur .
avatar
Anonim
Erik O njeri i pacipe, qe nuk ke as turp e as dinjitet. Ne duart e krimit ishte kur Kuliēaj ishte drejtor i policise dhe hante, pinte e paguhej me vrases komisaresh e policesh te thjeshte ne prita mafioze. Laj gojen kur flet per Policine e Shtetit o bastard rrugesh. Nese polici eshte korruptuar 1 here, prokuroret dhe gjyqtaret tuaj jane korruptuar me qindra here dhe ne vlera marramendese parash dhe pasurish. Turpi qofte me ty!
avatar
Anonim
Mali Artan Cuku dhe Zagani!? Jam kunder cdo lloj vetgjyqsie por nuk mund te besh hero Artan Cukun. Nga zyra e Artan Cukut doli nje i vdekur dhe versioni i vetvrasjes nuk eshte bindes dhe as alibi. Po te kishim nje polici me profesionale dhe te depolitizuar Artan Cuku minimalisht do te ishte larguar nga policia. Po te ish denuar per ngjarjen do te ishte gjalle. Zagani?! Nuk njoh ndonje vend te botes qe agjenti i nje sherbimi te huaj te jete vlersuar.
avatar
Anonim
I LIR o zot , me nokėn me alibeajn e me strazimiri ,,,,ku tė ēon mushka o lulash me kėto fytyra???gridėn pse nuk e ke marr me vete ? tė mbaj ndonji fjalim tė bukur
avatar
Anonim
Sifi Ke qene minister i brendeshem qe mos qofsh . Ne kohen tende mbillej drog me shume se perime , bile bota njihte dhe Republiken e Lazaratit ,qe kish status mbrotje nga policia jote . Ishin jo pak por 4 miliard € ne vit para e zeze. Sot qe policia me gjithe te metat ,eshte me mire se kurre ,del ti debil dhe thua polici e krimit . Ti dhe Sala jeni mesuar te sulmoni organe shteti qe nuk i keni ne kontroll . Behuni gati Lul se kjo polici do ju vej byrzylyket
avatar
Anonim
Fredi Basha eshte i pafytyre. Respekt per te renet ne krye te detyres dhe ndeshkim maksimal per te koruptuarit dhe te implikuar me krimin. Mos bej politike ne dere te te vrarit o pis ti qe kishe ne krye te policise Kulicin, Prendin dhe Llupon qe vrane 4 njerez te pafajshem. Ndihmoje familjen e komisar Cukut se more 13 milion euro nga taksat tona. Vodhe miiona nga rruga e kombit, apo ato nuk quhen krime? Ytttt mashtrues ordiner!
avatar
Anonim
blenard o hajdut i more 18 milon euro prap shqiptareve ne nje sghesh publik ne buze te detit bravo te qofte kur na gjen ne budallenje ti duhesh zhdukur nga faqa e dheut
avatar
Anonim
johana me ramen ne pushtet polica shkon cdo dit si mos me keq po e ben pjes te krimit populli ndihet i pambrojtur dhe i rrezikuar
avatar
Anonim
Toni Sa te paguan Lulush-vrasesi per te bere komente? Ku i keni zyrat,tek SHQUP-i? Skeni turp e mbroni kete qelbesire qe pasi e shpalli Lazaratin republike droge vodhi 300 milione € nga rruga e kombit,dhe me leket e vjedhura bleu mosberjen e gjyqit kunder tij! Ka fytyre ky i pafytyre qe kur ishte minister i brendshem vrau 4 vete ne mes te bulevardit te flase per policine? E hengert mortja ate dhe te gjithe ata qe e mbrojne!!!
avatar
Anonim
elona nuk ka veting me xhafen dhe ramen ne krye te shtetit ata e rrenuan vendin ata jan pjes e krimit
avatar
Anonim
Toni Te fala Lulush-rushit,si ju kemi andej nga SHQUP-i ??? A keni bo ndonji lek apo tani qe s’ka leke te Lazaratit nuk ju paguajne per komentet qe beni?!
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15