Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:16 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Janar 2018 - 12:54 | përditesuar në 13:05
Shkodėr, mbytet nė ujėrat e lumit
Kir njė fėmijė 3 vjeē e gjysėm
Shkodėr-Njė fėmijė 3 vjeē e gjysėm ėshtė mbytur nė ujėrat e lumit “Kir” nė Shkodėr. Fėmija ėshtė gjetur nga kalimtarėt e rastit, mė pas ėshtė transportuar me ambulancė drejtė spitalit nga familjarėt por fatkeqėsisht kishte ndėrruar jetė.

Identititeti i 3 vjeēarit nuk bėhet ende me dije dhe as rrethanat nė tė cilat ka ndodhur ngjarja tragjike.

Policia ka shkuar nė vendngjarje pėr tė zbardhur tė plotė rrethanat e kėsaj ngarje tragjike.

Rredaksia Online
Xh.F/Shqiptarja.com

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15