Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 13:21 | përditesuar në 13:26
Shkodër, arrestohet një 67 vjeçar,
kërcënoi gruan e tij me armë
Një 67 vjeçar është arrestuar nga policia në Shkodër, pasi ka kanosur me fjalë bashkëshorten e tij, e cila ishte me urdhër mbrojtje.

Shefqet Muça 67 vjeç është kallëzuar në polici nga bashkëshortja e tij, T.M, 62 vjeçe.

Menjëherë pas denoncimit të saj, policia ka shkuar në banesë ku gjatë kontrollit kanë gjetur një armë zjarri Automatik model 56, me 3 krëhëra dhe 300 fishekë.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprat penale "Kanosja" dhe "Prodhimi dhe mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe e municionit".

Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276