Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
14 Shkurt 2018 - 10:31 | përditesuar në 10:37
Tiranė, pėrplasen dy automjete
pranė njė pike karburanti/FOTO
Pėrmbyset makina te Unaza e Madhe, 1 i plagosur
Pas aksidentit nė Unazėn e Madhe, njė tjetėr aksident rrugor ka ndodhur nė Tiranė mėngjesin e kėsaj tė mėrkure. Dy automjete janė pėrplasur kokė mė kokė pranė njė pike karburanti nė Kinostudio.

Njė prej automjeteve ėshtė pėrmbysur nė rrugė sipasojė e goditjes sė fortė. Mėsohet se njė person ka mbetur i lėnduar nga aksidenti, ndėrsa si shkak dyshohet tė ketė qenė lėvizja tej normave tė lejuara.  

aksident tirane
aksident tirane
(Automjetet e aksidentuara sot nė Kinostudio, Tiranė)

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Milo: Heqja e ligjit tė luftės nga Greqia s'i kthen pronat ēamėve
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40