Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:58 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
11 Nentor 2017 - 13:39 | përditesuar në 13:55
Velipojë, Report Tv në vendin ku
do të nisej 1 ton kanabis në Itali
Mbi një ton kanabis që u sekuestrua nga policia në Velipojë do të trafikohej për në Itali. Lënda narkotike do të ngarkohej në gomone në fshatin bregdetar të Vilunit për në shtetin fqinj. Report Tv shkoi në vendin ku do të nisej droga nga trafikantët për në Itali.

Droga e transportuar nga Shkodra për në Velipojë ishte planifikuar që të fshihej në bodrumin e një hoteli për të pritur momentin që të trafikohej, por u bllokua.

Aktualisht vijojnë kontrollet në të gjithë qarkun e Shkodrës për të prangosur persona të tjerë që janë të përfshirë në këtë rrjet.

droga shkoder
Vendi në fshatin Vilun në Velipojë ku do të nisej kanabisi për në Itali

dy.b/shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Mediu: Pyetja ime pėr Bashėn pse opozita s'ėshtė nė sheshe?
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/11/2017, VITI VII -NR.277