Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
14 Korrik 2017 - 09:18 | përditesuar në 13:01
VIDEO/Report Tv në Llakatund
ku u gjetën 15.3 ton kanabis
Kamera e Report Tv ka mbërritur në fshatin Llakatund të Vlorës ku u sekuestruan 15.3 ton kanabis e cila u gjet e fshehur në dy banesa.
 
Lënda narkotike ruhej në dy shtëpi në të cilat nuk banonte, ndërsa prej mesnatës së djeshme mbahen nën ruajtje nga forcat e policisë.  
 
Gjatë operacionit të policisë, janë arrestuar shtatë persona të cilët po merren në pyetje për lidhjen e tyre me sasinë e konsiderueshme të drogës së kapur.

Gjithashtu, Policia ka sekuestruar edhe 5 armë kallashnikov të cilat përdoreshin për ruajtjen e dy banesave ku fshihej kanabisi. 

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Elona Vlore pa kurrefare partie Pasi u mori voten tani po i kontrollon dhe arreston per hashash.Kjo nuk eshte burrerore turp ti vij, po ka bythe le te arrestoje bosat e tiranes qe e cojne dhe e marin te kuqen dhe te bardhen me avjona nga rinasi.Le njehere qe ne keto komente kame filluar te shkruajne vetem njerezit me parti dhe qe kane mision te caktuar per te survejuar keto chate apo komente
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Historia e Griseldit, pėr njė ėndėrr duhet tė ngulmosh 4 herė
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/09/2017, Viti VII - NR.226