Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:12 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Aktualitet
18 Janar 2013 - 22:09
VIDEOLAJM/ Pallatet, ndizen
në debat Lubonja dhe Fevziu
TIRANE - Akuzat dhe kundër akuzat për pasuritë dhe ndërtimin e pallateve pa leje kanë përfshirë edhe njerëzit e medias.

Në debatin e djeshëm në emisionin “Opinion” të moderatorit Blendi Feziu, opinionisti Fatos Lubonja ka thumbuar kolegun e tij duke i kujtuar se edhe ai është një nga ndërtuesit që kanë zënë hapësirat e gjelbra në Tiranë.

Replikat mes Lubonjës dhe Fevziut kanë ndezur debatin edhe më tej sidomos kur Lubonja e akuzon Fevziun se ka qenë i lirë të marrë leje ndërtimore sa herë që i janë dashur.

VIDEO/ DEBATI LUBONJA - FEVZIU
Redaksia Online
(Gre.M/Shqiptarja.com)

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Pashk Eshte per te ardhur keq te degjosh edhe gazetaret se si komentojne ngjarjet, jane politizuar me shume se politikanet tane te shquar qe po e ēojne Shqiperine nga "suksesi ne sukses". Une vete jetoj ne Itali dhe asnje nga problemet ne fjale nuk me perkasin por me perket nje gje me e madhe Shqiperia si Shqiptare qe jam. O i nderuar popull te lutem shume mendo me 23 qershor per veten tende dhe dermoji dy biget flm. Pashk Vukaj Trento Itali
avatar
Anonim
astrit Vetem ne se besoj se kena analist,dhe sij domos ky lubonja,me injorant se esht ky ska analist ne shqiperi.Te gjith te shitur sipas interesave partiake jan.esht turp te degjosh kta idiot.
avatar
Anonim
bobi Lale miliona Euro lale. Ha pilaf me oriz 80 lek o popull e te befte mire jarebi o zot
avatar
Anonim
bergen "Do ta them, do ta them... mire pra se po ta them" hahhaha sa gallate ky Lubonja
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
​Nis rindėrtimi i Rrugės sė Dibrės Veliaj: Po mbaj premtimet
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/07/2017, Viti VII - NR.171