Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:58 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
26 Tetor 2013 - 16:49
Vlorë, vonohet me disa orë
nisja e tragetit për në Brindisi
VLORË - Trageti i linjës Vlorë-Brindisi deri në orën 16:30 nuk është nisur nga porti pasi kishte mungesë stafi. Siç kanë bërë të ditur udhëtarët, trageti duhej të nisej në orën 12:00  por deri në orën 16:30 ai nuk ishte nisur.

Udhëtarët kanë bërë të ditur se, shkak i vonesës së nisjes së tragetit është stafi i reduktuar i personelit që nuk e përballon dot të gjithë fluksin. Ata janë ankuarë për vonesa ndërkohë që nuk dihet se kur do të niset trageti.
 
Redaksia online
(ac/shqiptarja.com)

19 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15